Препарат Эморект належить до групи капилляростабилизирующих коштів. Есцин - це природна суміш, полученгая з насіння каштана кінського, який має ангіопротекторну, антигистаминний, антисеротиновый, протинабрякову і протизапальну дію. Лікарські властивості препарату сприяють підвищенню тонусу венозної стінки, зменшення периферичних набряків, напруги, болю, свербежу, втоми і важкості в ногах.

Форма випуску, склад

Препарат Эморект проводиться у вигляді коричневого гелю однорідної консистенції, без механічних включень, який має спецефичный запах ментолу.

У склад 1 г гелю входить активних компонентів: екстракт каштану кінського 40 мг і арніки настойка 15 мг, у якості додаткових речовин позначені: екстракт рідкий гліколевий листя гінкго білоба, етанол 96%, етилпарагидроксибензоат, левоментол, натрію гідроксид, карбомер та вода очищена.

В картонній пачці міститься по одній тубі 40 г разом з інструкцією по застосуванню і канюлею.

Показання до застосування

Показанням до застосування препарату Эморект є порушення венозного кровообігу (гемороїдальних і стегновий варикоз), набряки ніг, екхімози, посттравматичні і післяопераційні гематоми.

Протипоказання

Застосування препарату Эморакт протипоказано у дитячому віці до 12 років, при наявності індивідуальної непереносимості компонентів, що входять до складу, яких-небудь пошкоджень шкіри, наприклад, опіки, відкриті рани або екзема.

Період вагітності і грудного вигодовування

Препарат Эморект можна застосовувати жінкам під час вагітності та період годування груддю, виключно за рекомендацією лікаря.

Спосіб застосування

Препарат Эморект призначений для зовнішнього застосування.

Наносити гель необхідно рівномірним тонким шаром на уражені ділянки шкіри 2-3 рази на добу.

Тривалість терапії становить не більше 2 тижнів. Якщо застосування не дає позитивного результату, відзначаються ознаки инфикцирования шкірних покривів або симптоми посилюються, слід звернутися до лікаря за консультацією отже доцільність подальшого застосування.

Не можна наносити гель під час проведення зігріваючих процедур або під оклюзійну пов'язку, еластичні панчохи, бандаж, також на пошкоджені ділянки шкіри.

У разі, якщо був пропущений прийом, подвійну дозу застосовувати не варто, а продовжити лікування відповідно до інструкцій або рекомендацій лікаря.

Руки після нанесення препарату слід вимити теплою водою з милом.

Передозування

Про випадки інтоксикації препаратом Эморект не повідомлялося. Якщо застосовувати гель у дозуванні, що значно перевищує рекомендовану дозу, можливо посилене прояв побічних реакцій.

Побічні реакції

Застосування гелю Эморект може викликати реакції підвищеної чутливості, печіння, подразнення шкіри, також прояв алергії у вигляді запальних висипів, еритеми, очущения печіння, крапивници та свербежу.

При прояві будь-яких побічних ефектів слід відмінити препарат і проконсультуватися з лікарем щодо подальшого використання.

Умови зберігання

Зберігати препарат Эморект слід при температурі не більше +25°C, у місці, яке недоступне дітям. Термін придатності даного засобу становить 24 місяці. Препарат не можна заморожувати або зберігати в холодильнику.

Відпускається з аптек без рецепта.