Має протизапальну, протинабрякову та венотонізуючою дією. Основний діючий компонент гелю – есцин, що міститься в екстракті насіння кінського каштана і володіє вираженим венотропним дією. Речовина тонізує венозну стінку, зменшує лимфоток і при цьому підвищує вміст сухого залишку лімфи. Есцин зміцнює стінки капілярів і усуває венозний застій.

Входить у склад препарату екстракт календули має виражені протизапальні властивості, а також демонструє високі регенеруючу і ранозагоювальні властивості.

Екстракт гамамелісу віргінського демонструє в'яжучі, антисептичні і гемостатичну дію, а також сприяє зміцненню венозних стінок.

Екстракт іглиці шипуватого зменшує проникність капілярів і має протизапальну дію.

Екстракт гінгко білоба сприяє поліпшенню кровообігу і перешкоджає формуванню тромбів.

Завдяки тому, що в складі екстракту буркуну лікарського присутні кумарини, він демонструє виражене протифлебитичное дію, прискорює загоєння ран і підвищує резистентність капілярів.

D-пантенол володіє високими ранозагоювальні властивості, усуває свербіж, зменшує запалення.

Систематичне використання гелю допомагає позбутися від больових відчуттів, тяжкості і набряків ніг, а також володіє приємним охолоджуючим ефектом.

Склад і форма випуску

Проводиться у формі гелю. Один грам препарату містить 0,05 г рідкого екстракту насіння каштана кінського, 0,005 г рідкого екстракту квітів календули лікарської, 0,01 г рідкого екстракту листя гамамелісу віргінського, 0,01 г рідкого екстракту листя гінгко білоба, 0,01 г рідкого екстракту кореневища іглиці шипуватого, 0,01 г рідкого екстракту трави буркуну лікарського, 0,02 г пантенола. Реалізується в тубах по 100 р.

Свідчення

Гель застосовується для лікування варикозного розширення вен і флебіту, він сприяє усуненню локальних набряків і неприємних відчуттів в ногах, характерних для венозного застою, таких як біль, нічні судоми в литкових м'язів, парестезії та відчуття важкості в ногах.

Крім цього, препарат використовується для усунення судинних зірочок на шкірі і гематом різної етіології.

Протипоказання

Не рекомендується використовувати в терапевтичних цілях тим хворим, у яких раніше була встановлена не переносимість його компонентів. Гель заборонено наносити на ділянки тіла, на яких є порушення цілісності шкірного покриву.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

За рішенням лікаря гель може призначатися годуючим і вагітним жінкам, але тільки для застосування короткими курсами і нанесення на незначні ділянки тіла.

Спосіб застосування та дози

Смужку гелю довжиною від 1 до 2 см наносять на уражену ділянку тіла від 2 до 3 разів на добу. Препарат необхідно втирати в шкіру легкими масажними рухами до повного всмоктування, при цьому дуже важливо, щоб рухи були спрямовані знизу вгору. Препарат слід використовувати до повного зникнення неприємних відчуттів у нижніх кінцівках або під час великих фізичних навантажень.

При лікуванні хронічних захворювань тривалість лікування може варіюватися від 2 до 3 тижнів.

Передозування

При місцевому використанні лікарського засобу розвиток передозування неможливе.

Побічні ефекти

При використанні гелю у деяких хворих, що страждають підвищеною чутливістю до його компонентів, може спостерігатися розвиток місцевих алергічних реакцій.

Умови і терміни зберігання

Веносал Плюс слід берегти в місцях, які недосяжні для дітей при температурі не вище 25 градусів. Тривалість зберігання гелю до розкриття туби – 3 роки, після відкриття – 6 місяців.