Препарат Верада Амакса належить до групи капилляростабилизирующих коштів. Есцин - це природна суміш, полученгая з насіння каштана кінського, який має ангіопротекторну, протинабрякову і протизапальну дію. Лікарські властивості препарату сприяють підвищенню тонусу венозної стінки, зменшення периферичних набряків, напруги, болю, свербежу, втоми і важкості в ногах.

Форма випуску, склад

Препарат Верада Амакса проводиться у вигляді прозорого, безбарвного гелю однорідної консистенції, гель має специфічний запах.

У склад: 100 г гелю входить активний компонент есцин 1 г, в якості дополнительныех речовин позначені: карбомер, ізопропанол, пропіленгліколь, вода очищена і троламин.

В картонній пачці міститься по одній тубі 40 г або 100 г.

Показання до застосування

Показанням до застосування препарату Верада Амакса є набряки ніг, варикозне розширення вен, судоми литкових м'язів, біль в нижніх кінцівках,відчуття тяжкості, посттравматичні гематоми,пов'язаних з проявами венозної недостатності, також гематоми після інфузій та ін'єкцій.

Протипоказання

Застосування препарату Верада Амакса протипоказано при наявності індивідуальної непереносимості компонентів, що входять до складу, яких-небудь пошкоджень шкіри, наприклад, опіки, відкриті рани або екзема.

Період вагітності і грудного вигодовування

Препарат Верада Амакса не рекомендується застосовувати жінкам під час вагітності та період годування груддю.

Спосіб застосування

Препарат Верада Амакса призначений для зовнішнього застосування.

Наносити гель необхідно рівномірним тонким шаром на уражені ділянки шкіри 1-3 рази на добу.

Застосовувати препарат можна тривалий час, огрантчений не встановлено. Якщо протягом 2 тижнів застосування немає позитивного результату, відзначаються ознаки инфикцирования шкірних покривів або симптоми посилюються, слід звернутися до лікаря за консультацією отже доцільність подальшого застосування.

Не можна наносити гель під час проведення зігріваючих процедур або під оклюзійну пов'язку, також на пошкоджені ділянки шкіри.

У випадки якщо був пропущений прийом, подвійну дозу застосовувати не варто, а продовжити лікування відповідно до інструкцій або рекомендацій лікаря.

Руки після нанесення препарату слід вимити теплою водою з милом.

Передозування

Про випадки інтоксикації препаратом Верада Амакса не повідомлялося. Якщо застосовувати гель у дозуванні, що значно перевищує рекомендовану дозу, можливо посилене прояв побічних реакцій.

Побічні реакції

Застосування гелю Верада Амакса може викликати реакції підвищеної чутливості, печіння, подразнення шкіри, також прояв алергії у вигляді запальних висипів, еритеми та свербежу.

При прояві будь-яких побічних ефектів слід відмінити препарат і проконсультуватися з лікарем щодо подальшого використання.

Умови зберігання

Зберігати препарат Верада Амакса слід при температурі не більше +30°C, у місці, яке недоступне дітям. Термін придатності даного засобу становить 36 місяців. Після того як туба була відкрита застосувати препарат необхідно в течегие 6 місяців. Відпускається з аптек без рецепта.