Надає антиаритмічну дію, а також регулює обмін іонів кальцію і магнію в клітинах міокарда.

Препарат містить комбінацію ейкозапентаєнової, докозагексаєнової кислот і вітаміну Е і робить позитивний вплив на ліпідний обмін.

Склад і форма випуску

Лікарська форма препарату – капсули. Основні діючі компоненти – етиловий ефір ейкозапентаєнової кислоти, етиловий ефір докозагексаєнової кислоти, альфа-токоферол.

Свідчення

Призначений для лікування порушень ліпідного обміну та гіповітамінозу вітаміну Е . Його використовують для попередження розвитку і комплексного лікування атеросклерозу. Він може застосовуватися в складі комплексного лікування артеріальної гіпертензії, особливо актуальним є його прийом пацієнтами з високим ризиком розвитку інфарктів та інсультів.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до інгредієнтів препарату, гіпервітаміноз вітаміну Е.

Рекомендується з обережністю поставитися до призначення препарату пацієнтам c порушенням функції печінки, підшлункової залози і жовчного міхура.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Вітрум Кардіо Омега-3 може використовуватися в терапії вагітних і лактуючих жінок за рішенням лікаря, але тільки після уважного розгляду можливих ризиків і користі від його застосування.

Спосіб застосування та дози

Прийом препарату здійснюється через 30 хвилин після їжі, що дозволяє знизити негативний вплив його компонентів на слизову оболонку шлунку і кишечника. Для лікування станів, асоційованих з порушенням ліпідного обміну, хворі повинні приймати по 2 або 3 капсули на добу. Тривалість лікування – 1 місяць.

Для запобігання розвитку інфаркту міокарда та інсульту препарат необхідно приймати по одній капсулі в день. Тривалість профілактичного лікування може досягати 3 місяців.

Тривалість терапії, кратність прийому і дози препарату можуть бути змінені за рішенням лікаря. При необхідності можливе призначення повторних курсів лікування.

Передозування

При вживанні препарату в підвищені[ дозах у пацієнтів можуть розвинутися симптоми гіпервітамінозу, такі як головний біль, запаморочення, нудота, блювання, абдомінальні болі, порушення стільця. Хронічне передозування може супроводжуватися загостренням захворювань органів травлення. При передозуванні прийом препарату необхідно відмінити і призначити пацієнту коректне лікування небажаних симптомів.

Побічні ефекти

Дуже рідко прийом препарату супроводжується розвитком алергічних реакцій і діареєю. Іноді можлива поява рибного присмаку у ротовій порожнині, який швидко зникає при подальшому лікуванні.

Умови і терміни зберігання

Вітрум Кардіо Омега-3 рекомендується зберігати в сухих місцях, які добре захищені від сонячного світла і не доступні для дітей. Тривалість засоби зберігання – 3 роки.