Препарат Онихоцид Эмтрикс є ефективним засобом для лікування грибків нігтів, дія препарату уповільнює розмноження і подальшее поширення грибкових інфекцій нігтів. Онихоцид Емтрикс значно зменшує деформацію нігтів, покращуючи при цьому їх зовнішній вигляд. У зв'язку з зміною мікросередовища нігтя і надання оптимальних умов поліпшується цілісність поверхні нігтьової пластини і дбайливо вирівнюється зовнішній шар.

Ефективність і безпеку даного засобу доведена клінічно.

Склад і форма випуску

Препарат Онихоцид Эмтрикс виробляють у вигляді прозорого, безбарвного розчину. Елементи, що входять до складу препарату: пропіленгліколь, молочна кислота, сечовина, гідроксид натрію і вода. Також варто відзначити, що у складі цього засобу відсутні ароматизатори і консерванти, всі компоненти препарату здатні до повному біологічному розпаду. В картонній пачці упакована 1 пластикова туба 10 мг, яка має силіконовий крапельний наконечник для нанесення препарату на ніготь.

Свідчення

Препарат Онихоцид Эмтрикс застосовується і призначається для лікування нігтьової пластини, ураженої оніхомікозом (грибковою інфекцією) або псоріаз.

Протипоказання

Препарат Онихоцид Эмтрикс протипоказаний при наявності у пацієнта непереносимості до компонентів, які входять до складу препарату.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Так як препарат Онихоцид Эмтрикс призначений тільки для місцевого застосування, отже, використовувати його жінкам у період вагітності та годування груддю можна.

Спосіб застосування та дози

Препарат Онихоцид Эмтрикс необхідно наносити на уражені нігті один раз в день, застосовувати цей засіб бажано ввечері, перед тим як лягати спати, ніяких додаткових інструментів для нанесення не потрібно.

Для нанесення препарату потрібно підняти кінчик туби до нігтя при цьому трохи стиснути тубу і наконечником розподілити розчин по всій поверхні нігтя. Наносити засіб потрібно тонким шаром на уражені нігті і під кінчики нігтів. Після нанесення препарату потрібно дочекатися, поки він висохне, для повного висихання необхідно кілька хвилин.

Видимі поліпшення, зазвичай, стають помітні вже через 2 - 4 тижні лікування. Тривалість терапії препаратом Онохоцид Эмтрикс залежить від тяжкості ураження нігтя, до початку застосування даного засобу. Для досягнення позитивних результатів може знадобитися лікування протягом 3 - 6 місяців. Однієї упаковки вистачає приблизно на три місяці лікування, якщо наносити препарат щодня на три уражених нігтя.

Передозування

Випадків передозування при застосуванні препарату Онихоцид Эмтрикс зафіксовано не було.

Побічні ефекти

Зазвичай застосування препарату Онихоцид Эмтрикс не викликає негативних реакцій, але в дуже рідкісних випадках використання цього засобу може викликати незначне тимчасове подразнення шкіри прилеглої безпосередньо до нігтя і зміна кольору нігтьової пластини. Також при використанні виробу Онихоцид Эмтрикс може спостерігатися відділення або відшарування нігтя від нігтьового ложа, в тому числі оніхолізисом (відділення ураженої частини нігтя).

Умови і терміни зберігання

Зберігати препарат Онихоцид Эмтрикс слід при температурі не вище + 25°C, у місці без потрапляння прямих сонячних променів. Поза поле зору дітей. Також препарат не можна заморожувати. Термін придатності становить 2 роки після закінчення, якого препарат не використовувати. Відпуск з аптек без рецепта лікаря.