Имидил – препарат, що бореться з бактеріями різного виду, для місцевого застосування. Клотримазол порушує синтез ергостерину, який входить до складу клітинної мембрани грибів, після чого клітина руйнується, порушується ріст грибів, їх розмноження.

Форма випуску, склад

У складі цього препарату: таблетки білого кольору, основним компонентом якого є клотримазол 100 мг.

Додатковими речовинами препарату є: кукурудзяний крохмаль, лактоза, магнію стеарат, желатин, кремнію діоксид колоїдний, натрію бензоат, очищена вода.

Упаковка: один блістер по 6 таблеток з аплікатором для інтравагінального застосування.

Показання до застосування

Препарат Имидил застосують для лікування грибкових уражень шкіри і слизових оболонок, кандидомікозу, стоматиту, дерматомікозу, мікроспорії, міжпальцевий грибкової інфекції, кандидозного баланита, лускатого лишаю, эритразмы, мікозів.

Протипоказання

Препарат Имидил не використовують при високій чутливості до клотримазолу. Пацієнти, у яких підвищена ниркова недостатність, повинні контролювати функцію нирок. Не застосують таблетки вагінальні під час менструації.

Якщо використовувати препарат разом з іншими протигрибковими засобами, то дія клотримазолу може бути не виявлено. Тому не застосовувати одночасно з іншими препаратами.

При появі будь-яких реакцій припинити застосування таблеток.

Даний препарат протипоказаний дітям до 12 років.

Період вагітності і грудного вигодовування

Вагітним не варто застосовувати таблетки у першому триместрі вагітності.

В період лактації таблетки приймати з обережністю.

Під час вагітності аплікатор не використовувати.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Спосіб застосування

Имидил використовують тільки для інтравагінального застосування. Таблетки вводять ввечері в піхву, лежачи на спині, якнайглибше. Тривалість лікування 6 днів.

Для повторного прийому потрібна консультація лікаря.

Для кращого ефекту необхідніше лікування обох статевих партнерів.

При захворюваннях сечостатевої системи Имидил потрібно приймати разом з препаратом Метродиназол (всередину). При інфекціях статевих губ і кандидозного вульвіту рекомендується додатково проводити лікування препаратом Иммидил (крем).

Передозування

Якщо препарат був прийнятий непередбачливо, тоді може з'явитися блювота, нудота, сонливість, галюцинації, шкірні алергічні реакції. Необхідно випити активоване вугілля. При необхідності симптоматичне лікування.

Побічні реакції

Прийом препарату Имидил, може призвести до побічних дій: печіння, свербіж, виділення з піхви, головний біль, набряк слизової оболонки, часте сечовипускання, біль під час статевого акту, відчуття печіння в статевому члені у статевого партнера.

Якщо виникли, які, якої реакції прийом таблеток слід припинити.

Умови зберігання

Даний препарат потрібно зберігати в сухому місці, температура не повинна бути вище 25°C. Зберігати без доступу до дітей.

Термін придатності цього препарату 4 роки. Відпуск без рецепту.