Препарат призначають для лікування виразкових уражень і ран.

Форма випуску, склад

Виробляють ліки Винилин (Бальзам Шостаковского) у формі в'язкою, густою рідини, що має світло-жовтий або жовто-коричневий колір і специфічний запах. Знаходиться у флаконах або банках, по 50 або 100 г у кожній, упакована в картонну упаковку, по 1 флаконі або банці в кожну упаковку.

На 50 або 100 г лікарського засобу входить 1 г ефіру поливинилбутилового.

Показання до застосування

Лікарі рекомендують використовувати медикаментозне засіб при таких хворобах пацієнтів: запальні захворювання шкіри, мастити, дерматити, карбункули, гнійні рани, обмороження, фурункули, поранення м'яких тканин.

Протипоказання

Не рекомендується вживати лікарський засіб, якщо Ви спостерігаєте за своїми показниками здоров'я Вашого організму таких, як чутливість до складу медикаменту, а саме до інгредієнтів, на яких у Вас можуть з'явитися алергічні реакції.

Період вагітності і грудного вигодовування

Перед вживанням медикаментозного засобу зверніть свою увагу на склад препарату. Якщо він не становить небезпеку для Вашого здоров'я та здоров'я Вашого малюка, то можете вживати ліки, але враховуйте ризики перед тим, як почнете його використовувати.

Спосіб застосування

Лікарі не рекомендують займатися самолікуванням, самостійно встановлювати свою дозування препарату, тому зверніться до свого лікуючого фахівця, який призначить Вам ту дозу, яка Вам необхідна за Вашим захворюванню або ж для його профілактики.

Всі фахівці рекомендують приймати медикаментозний засіб у такому дозуванні: 3-5 раз на день наносити на уражену поверхню, бажано в чистому вигляді, але можна і разом з іншими рослинними оліями або мазями.

Курс лікування залежить від ефективності застосування ліків, тому кожному він визначається в індивідуальному порядку.

Передозування

З приводу ситуацій, коли було зареєстровано використання лікарського засобу в більшій мірі, ніж рекомендує лікуючий фахівець, не було зафіксовано випадків.

Побічні реакції

Зареєстровані такі побічні ефекти у пацієнтів, які приймали цей лікарський засіб: алергічні реакції, а саме – шкірний свербіж, кропив'янка, висипання на шкірі, запаморочення, головний біль, почервоніння шкіри, задишка, чхання, порушення дихання. Якщо Ви помітили ці реакції після застосування препарату, то припиніть прийом і підіть на консультацію до свого лікуючого спеціаліста.

Умови зберігання

Зберігати медикаментозне засіб необхідно при температурі не вище +20 °С. Місце для заощадження має бути дуже темним, при цьому має бути дуже сухим і недоступним для дітей, які не досягли віку 18 років, щоб уникнути наслідків надалі.

В аптеках Ви можете придбати даний лікарський засіб без надання рецептів від свого лікаря.

Термін придатності препарату становить 60 місяців від дати виготовлення, яка, в обов'язковому порядку, вказана на кожній упаковці ліків.