Антисептичний засіб, що має протизапальну, аналгетичну, протимікробну та ранозагоювальну дію.

Склад і форма випуску

Лікарська форма препарату Вундехил – мазь для зовнішнього нанесення. До складу лікарського засобу входить настойка прополісу, карофилен, настоянка софори, настоянка деревію, настоянка перстачу.

Свідчення

Застосовується в терапії вялозажівающіх ран, опіків, дерматитів, пролежнів, тріщин сосків, псоріазу, ерозій шийки матки, геморою, променевих дерматитів, псоріазу, нейродермітів і трофічних виразок.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів мазі.

При виникненні симптомів непереносимості лікарського засобу його використання необхідно негайно припинити.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Може використовуватися в терапії годуючих та вагітних для нанесення на невеликі ділянки тіла і тільки короткими курсами.

Спосіб застосування та дози

Перед нанесенням мазі необхідно очистити ранову поверхню. Лікарський засіб наносять на уражену ділянку тіла тонким шаром від двох до трьох разів на добу. Ефект від використання засобів з'являється з 2 по 7 день від початку лікування.

При використанні Вундехила в терапії ерозії шийки матки показано щоденне введення мазі у піхву на два або три години. Для досягнення максимального фармакологічного ефекту мазь рекомендується вводити у піхву після спринцювання і гігієнічних процедур.

Мінімальна тривалість лікування препаратом Вундехил сім днів, максимальний – один місяць.

При лікуванні опіків, в залежності від глибини пошкодження тканин показано щоденні аплікації маззю від двох до трьох разів на добу. Тривалість лікування опіків може варіюватися від трьох до п'яти днів.

При використанні препарату для лікування геморою вводять у пряму кишку за допомогою тампонів три рази в день. Мінімальна тривалість лікування геморою – сім днів, а максимальна – один місяць.

Передозування

При використанні препарату Вундехил не спостерігається розвитку значущих симптомів передозування, так як компоненти мазі фактично не надходять у загальний кровотік.

Побічні ефекти

При призначенні лікарського засобу хворим з індивідуальною непереносимістю компонентів у хворих можуть виникати місцеві алергічні реакції, які швидко зникають після припинення його використання.

Якщо в процесі застосування лікарського засобу виникли будь-які, не описані в інструкції побічні явища, то його нанесення необхідно терміново припинити і звернутися за консультацією до лікаря.

Умови і терміни зберігання

Мазь Вундехил слід зберігати в місцях, які не доступні для дітей, при температурі від +8 до +15 градусів. Препарат заборонено піддавати заморожуванню. Тривалість зберігання – 2 роки.