Лептоник – біологічно активна добавка до раціону харчування з протизапальними, антиоксидантними, капилляроукрепляющими і спазмолітичними властивостями. Даний засіб підсилює функції щитовидної залози і обмін речовин, стимулює активність центральної нервової та вегетативної системи, усуває основні прояви адаптаційного стресу, зміцнює і тонізує організм. Володіє антиоксидантною, адаптогенною, анаболическим, стресслимитирующим дією.

Лептоник не є лікарським препаратом.

Форма випуску, склад

Виробляється препарат Лептоник у вигляді таблеток масою 550 мг.

До складу даного продукту входять такі активні компоненти: екстракт чаги, екстракт кореня левзеї сафлоровидной, екстракт прополісу, екстракт кореневищ і коренів родіоли рожевої.

Допоміжні речовини: глюкоза і лактоза.

Показання до застосування

Лептоник - це біологічно активна добавка до раціону харчування як додаткове джерело флавоноїдів та фенольних сполук, для зниження артеріального тиску, як тонізуючий засіб, при зниженні функції щитовидної залози.

Протипоказання

Препарат Лептоник протипоказаний особам, у яких спостерігалася індивідуальна непереносимість входять до складу компонентів, при підвищеній нервовій збудливості, безсонні, підвищеному артеріальному тиску, порушення серцевої діяльності, вираженому атеросклерозі, також продукт не застосовують у вечірній час.

Період вагітності і грудного вигодовування

Застосування препарату Лептоник під час вагітності та годування груддю протипоказане.

Спосіб застосування

Прийом харчової добавки Лептоник здійснюють вранці під час їди.

Дорослим рекомендується приймати по 1-2 таблетки 3-4 рази на добу. Тривалість застосування 15-30 днів. Для корекції біоритмів добавку необхідно застосовувати вранці, бажано з 9 до 10 годин разів в день. Бажано, перед тим як почати курс застосування порадитися з лікарем і слідувати його розпорядженням.

Передозування

Побічних ефектів, пов'язаних із застосуванням надмірної дози препарату, відзначено не було. Тим не менш, для того що б уникнути передозування, не слід перевищувати дозу, зазначену в інструкції по застосуванню.

Побічні реакції

Зазвичай біологічні добавки добре переносяться організмом і, як правило, не приводять до прояву побічних реакцій. У разі будь-яких небажаних явищ, які виникли під час застосування, необхідно довести до відома лікаря, який адекватно оцінити ситуації і при необхідності скоректує схему прийому, проведе відповідну терапію або скасує препарат.

Умови зберігання

У місці зберігання даного препарату необхідно забезпечити відповідні умови: температура не вище +25°C, сухість, недоступність дітям, захищеність від прямих сонячних променів. Зберігати Лептоник слід в оригінальній упаковці.

Термін придатності препарату становить 2 роки і вказаний на кожній упаковці від виробника.

Для того що б придбати харчову добавку в аптеці рецепт лікаря не потрібно.