Ліки Псоринохель Н – це засіб, що використовується для лікування запальних і дегенеративних захворювань.

Форма випуску, склад

Препарат Псоринохель Н на виробництві випускається у вигляді крапель оральних – рідина, що має запах етанолу, прозора, не має кольору.

До складу ліків на 100 м входить: 10 г Natrium chloratum D12; 10 г Sulfur D6; 5 г Cicuta virosa D5; 10 г Thuja occidentalis D6; 5 г Kaliumtetraiodobismutatum D5; 10 г Vaccininum Nosode D8; 5 г Bacillinum humanum Nosode D12; 5 г Nerium oleander D4; очищена вода; 10 г Bufo Bufo D10; 10 г Medorrhinum Nosode D12; етанол 96%.

Показання до застосування

Лікарський засіб призначається спеціалістом для лікування пацієнтів, які хворіють дегенеративними і запальними захворюваннями, а саме – псоріаз, нефроз, нейродерміт, екзема, цироз печінки, атопічний дерматит, нефрит.

Протипоказання

Препарат Псоринохель Н не рекомендується використовувати пацієнтам, у яких є особлива чутливість до інгредієнтів, які входять до складу даної добавки, щоб не викликати алергічні реакції на них.

Період вагітності і грудного вигодовування

Препарат в період годування груддю, у період вагітності, під час лактації не рекомендується так як немає достатньо інформації щодо застосування у цей період. Вживати можливо тільки якщо Вам його призначає фахівець і, якщо його застосування не загрожує Вашому і здоров'ю дитини.

Спосіб застосування

Перед застосуванням ліки радиться звернеться до лікаря за консультацією, щоб уникнути прояву побічних ефектів.

Рекомендується приймати препарат у дозі: діти від 6 до 12 років – за 15-20 хвилин до їди або 1 годину після прийому їжі, 3 рази на добу по 5 крапель; діти від 12 років і дорослі – 3 рази на добу по 8-10 крапель, які потрібно розчиняти в 10 мл очищеної води і випивати, але при цьому затримувати в роті на кілька секундочок.

При тривалому лікуванні дорослим або ослабленим дітям ліки потрібно приймати по починаючи з 1-2 краплі і збільшувати з кожним днем до рекомендованої дози.

Тривалість використання крапель залежить від ступеня тяжкості захворювання і від ефективності лікування, але в середньому курс становить 4-8 тижнів.

Передозування

Випадки про перевищенні дозування препарату не фіксувалися, але якщо Ви перевищили дозу, то необхідно обов'язково звернутися до фахівця за консультацією і слідувати його подальших рекомендацій.

Побічні реакції

Побічні ефекти за весь період вживання крапель зафіксовані і досліджені не були.

Умови зберігання

Для зберігання препарату Псоринохель Н не потрібно дотримуватися якісь особливі умови, але потрібно слідувати стандартним умовам таким, як без попадання сонячних променів місце, бажано дуже темне, щоб туди не було доступу дітям, і температура цього місця повинна бути не вище +25 °С.

Капсули відпускаються в аптеках без надання рецепту від фахівця.

Термін придатності препарату становить 60 місяців від дати виготовлення, яка вказана на кожній упаковці.