Даний препарат має в своєму складі комплекс вітамінів, які ефективно впливають на організм хворого.

Форма випуску, склад

Випускається у вигляді капсул, закупорених в пластиковий контейнер, за 45 або 90 капсул кожен, упакований у картонну упаковку.

Склад: 200 мг гідроксиапатиту кальцію, 50 мг вітаміну С, 0,8 мг цитрату марганцю, 100 мг магнію, 0,5 мг бору, 0,0016 мг вітаміну Д, 0,0085 мг піколіната хрому.

Показання до застосування

Ревматоїдний поліартрит, нейродерміт, остеоратроз, променева хвороба, екзема, системний остеопороз, цукровий діабет, геморагічний васкуліт, ГРВІ – показання для застосування даного засобу.

Протипоказання

Підвищена гіперчутливість до інгредієнтів, що входять до складу даного лікарського засобу; тромбоз; сечокам'яна хвороба; фенілкетонурія; злоякісна пухлина; гостра ниркова недостатність; туберкульоз легенів – протипоказання, при наявності яких не можна застосовувати лікарський засіб!

Період вагітності і грудного вигодовування

Якщо при вживанні даного медикаментозного засобу немає ризиків для погіршення Вашого здоров'я і Вашого малюка, то застосування рекомендується, але якщо ризики великі, то не радимо приймати цей препарат, щоб не нашкодити Вам і Вашій майбутній дитині. Також перед застосуванням годуючим матусям або вагітним рекомендується піти до лікаря за рекомендаціями.

Спосіб застосування

Беручи кожний лікарський засіб, всі хворі пацієнти хочуть уникнути виявлення побічних ефектів або уникнути передозування, тому всім не рекомендується займатися самолікуванням будинку, а піти до фахівця з Вашим захворювань і порадитися з приводу дозування даного лікарського засобу.

Стандартна доза для вживання ліки: за 1 годину до прийому їжі або перед сном, 2 рази на день приймати по 1 капсулі – дорослі; за 1 годину до прийому їжі або перед сном, 1 раз на день приймати по 1 капсулі – діти до 18 років.

Препарат рекомендується приймати кожному пацієнту в індивідуальному порядку протягом призначеного терміну, до отримання позитивного результату після вживання.

Передозування

Блювота, нудота, запаморочення, почервоніння шкірних ділянок, кропив'янка, головний біль, свербіж шкіри, збудження – це симптоми, які зафіксовані у пацієнтів, які застосовують дозування препарату більшою мірою, ніж приписав їм їх лікуючий лікар.

Побічні реакції

Пацієнтами, які приймали цей лікарський засіб були зареєстровані такі побічні ефекти: сухість в горлі і в роті, збудження, головний біль, підвищена стомлюваність, галюцинації, диспепсія, нудота, блювання, м'язові спазми, анафілактичний шок. При фіксації даних реакцій Вам рекомендується сходити до свого лікуючого лікаря, який призначить Вам додаткове лікування цих симптомів.

Умови зберігання

Недоступне для дітей місце, температура не перевищує 25 °С, темне, сухе, без попадання туди сонячних променів – усе це умови для зберігання даного медикаментозного засобу, яких повинен дотримуватися кожен хворий пацієнт для того, щоб уникнути негативних наслідків у майбутньому.

Продається у всіх аптеках цей засіб без рецепта від Вашого фахівця.

Термін зберігання препарату триває протягом 36 місяців з дати виготовлення, про яку Ви можете дізнатися на упаковці кожного ліки.