Даний препарат виробляється для лікування дерматитів. Має антиексудативну, протиалергічну та протизапальну фармакологічний вплив на організм хворого.

Форма випуску, склад

Проводиться у формі мазі (може бути крем), яка закупорена в тубу, по 20 г у кожну, туба, в свою чергу, упакована в картонну коробку, по 1 штуці на кожну коробку.

У складі на 1 г мазі (крему) знаходиться: бетаметазон дипропіонат – 0,64 мг, вазелін білий, вода очищена, цетостеариловий спирт, пропилегликоль.

Показання до застосування

Використовується даний лікарський засіб при псоріазі, атопічному дерматиті, контактної екземі, ексфоліативний дерматит.

Протипоказання

Не застосовувати медикаментозне засіб при: периоральном дерматиті, грибкових інфекційних захворюваннях, розацеї, звичайному лишаї, вірусних і бактеріальних інфекційних захворюваннях, а також не використовувати при підвищеній гіперчутливості до інгредієнтів, які складаються у складі ліки, щоб витягти з ризиків виникнення побічних або негативних реакцій організму на речовини, які є в складі.

Період вагітності і грудного вигодовування

Даний лікарський засіб без призначення фахівця у період вагітності або годування груддю не рекомендується, так як можливі ризики для здоров'я матусі або ж малюка.

Спосіб застосування

Для застосування будь-якого медикаментозного засобу необхідно визначитися з дозуванням, тому треба піти до фахівця по даному захворюванню і дізнатися, як правильно використовувати засіб для того, щоб отримати хворобу з організму.

Застосовувати медикамент рекомендується нашкірно. Нанести мазь потрібно на уражену ділянку тонким шаром приблизно 1-2 рази на добу (вранці і ввечері), але якщо для профілактики – 1 раз в день.

Передозування

При перевищенні рекомендованої дози у пацієнтів фіксувалося загострення побічних ефектів, тому чітко дотримуйтесь всіх вказівок лікаря і в жодному разі не займайтеся самолікуванням і не збільшуйте собі дозування кошти самі.

Побічні реакції

При застосуванні в одному і тому ж місці може виникнути атрофія шкірного ділянки, крововиливи, контактний алергічний дерматит, катаракта, синдром Кушинга, подразнення горла, тривожність, нудота, блювота, головний біль, запаморочення, пітниця, парадоксальний бронхоспазм, респіраторні симптоми, глаукома, папульозний дерматит, відчуття печіння, а також алергічні реакції: висипання на шкірних ділянках, почервоніння шкіри, кропив'янка, шкірний свербіж – це все є побічними ефектами організму хворого пацієнта. При фіксуванні цих реакцій припиніть використання лікарського засобу і сходіть до фахівця, який займається Вашим лікуванням, так як Вам може не підходити мазь і лікар призначить Вам інше ліки.

Умови зберігання

Необхідно зберігати препарат при невисокій температурі, максимальна - +20°C, місце для зберігання повинно бути сухим і дуже темним, при цьому щоб діти не мали доступу до цього місця.

Фармацевт відпускає лікарський засіб в аптеці при наданні рецепту від лікаря.

Термін придатності триває протягом 36 місяців з дати розкриття медикаменту.