Даний препарат виробляється для лікування дерматитів. Має протиалергічну та протизапальну фармакологічний вплив на організм хворого. Компонент, який входить до складу, гальмує вивільнення медіаторів запалення.

Форма випуску, склад

Проводиться у формі мазі (може бути крем), яка закупорена в тубу, по 15 г у кожну, туба, в свою чергу, упакована в картонну коробку, по 1 штуці на кожну коробку.

У складі на 15 г мазі (крему) знаходиться: мометазон фуроат – 1 мг.

Показання до застосування

Використовується даний лікарський засіб при шкірному свербінні і запаленні шкіри, дерматозах.

Протипоказання

Не застосовувати медикаментозне засіб при: периоральном дерматиті, грибкових інфекційних захворюваннях, рожеві вугри, сифілісі і туберкульозі, звичайному лишаї, вірусних і бактеріальних інфекційних захворюваннях, а також не використовувати при підвищеній гіперчутливості до інгредієнтів, які складаються у складі ліки, щоб витягти з ризиків виникнення побічних або негативних реакцій організму на речовини, які є в складі.

Період вагітності і грудного вигодовування

Даний лікарський засіб без призначення фахівця у період вагітності або годування груддю не рекомендується, так як можливі ризики для здоров'я матусі або ж малюка.

Спосіб застосування

Для застосування будь-якого медикаментозного засобу необхідно визначитися з дозуванням, тому треба піти до фахівця по даному захворюванню і дізнатися, як правильно використовувати засіб для того, щоб отримати хворобу з організму.

Застосовувати медикамент рекомендується нашкірно. Нанести мазь потрібно на уражену ділянку тонким шаром приблизно 1 раз на добу, але якщо для профілактики – 1 раз в день.

Курс лікування триває в кожного по різному, але в середньому він становить 28 днів.

Передозування

При перевищенні рекомендованої дози у пацієнтів фіксувалося загострення побічних ефектів, тому чітко дотримуйтесь всіх вказівок лікаря і в жодному разі не займайтеся самолікуванням і не збільшуйте собі дозування кошти самі.

Побічні реакції

При застосуванні в одному і тому ж місці може виникнути атрофія шкірного ділянки, крововиливи, гіпертрихоз, фолікуліт, папульозний дерматит, відчуття печіння, а також алергічні реакції: висипання на шкірних ділянках, почервоніння шкіри, кропив'янка, шкірний свербіж – це все є побічними ефектами організму хворого пацієнта. При фіксуванні цих реакцій припиніть використання лікарського засобу і сходіть до фахівця, який займається Вашим лікуванням, так як Вам може не підходити мазь і лікар призначить Вам інше ліки.

Умови зберігання

Необхідно зберігати препарат при невисокій температурі, максимальна - +20°C, місце для зберігання повинно бути сухим і дуже темним, при цьому щоб діти не мали доступу до цього місця.

Фармацевт відпускає лікарський засіб в аптеці при наданні рецепту від лікаря.

Термін придатності триває протягом 24 місяців з дати розкриття медикаменту.