Даний препарат використовується як гомеопатичний засіб.

Форма випуску, склад

Проводиться дане медикаментозне засіб у формі ральних крапель. Медикамент зі слабким запахом, прозорий розчин – краплі, закупорені в коричневі флакони разом з крапельним дозатором, закритим білою кришкою, по 30-50 мл в кожному, який упакований в картонну упаковку, по 1 флакону.

Інгредієнти, що входять до складу: 0,030 г Ledum palustre D6; 0,150 г Clematis recta D3; 0,160 р Galium aparine D6; 0,150 г Hydrastis canadensis D4; 0,110 р Bryonia cretica spag. Peka D4; 0,160 р Glechoma hederacea spag. Peka D6; 0,100 г Argentum nitricum D4; 96% етанол.

Показання до застосування

Алергічні реакції різного походження і укуси комах – показання до застосування даного лікарського засобу.

Протипоказання

Підвищена гіперчутливість до інгредієнтів, які складаються у складі лікарського засобу є протипоказанням до вживання даного препарату.

Період вагітності і грудного вигодовування

Якщо при вживанні даного медикаментозного засобу немає ризиків для погіршення Вашого здоров'я і Вашого малюка, то застосування рекомендується, але якщо ризики великі, то не радимо приймати цей препарат, щоб не нашкодити Вам і Вашій майбутній дитині. Також перед застосуванням годуючим матусям або вагітним рекомендується піти до лікаря за рекомендаціями.

Спосіб застосування

Беручи кожний лікарський засіб, всі хворі пацієнти хочуть уникнути виявлення побічних ефектів або уникнути передозування, тому всім не рекомендується займатися самолікуванням будинку, а піти до фахівця з Вашим захворювань і порадитися з приводу дозування даного лікарського засобу.

Стандартна доза для вживання ліки: приймати лікарський засіб до прийому їжі, 3 рази на день по 20 крапель, при цьому необхідно розвести препарат у невеликій кількості очищеної фільтрованої води або іншої рідини (сік, йогурт).

Препарат рекомендується приймати кожному пацієнту в індивідуальному порядку протягом призначеного терміну, до отримання позитивного результату після вживання.

Передозування

Блювота, нудота, запаморочення, головний біль, алергічні реакції організму на компоненти, які входять до складу – це симптоми, які зафіксовані у пацієнтів, які застосовують дозування препарату більшою мірою, ніж приписав їм їх лікуючий лікар.

Побічні реакції

Пацієнтами, які приймали цей лікарський засіб були зареєстровані такі побічні ефекти: головний біль, підвищена стомлюваність, галюцинації, сонливість, шкірний свербіж, кропив'янка, почервоніння шкірних ділянок. При фіксації даних реакцій Вам рекомендується сходити до свого лікуючого лікаря, який призначить Вам додаткове лікування цих симптомів.

Умови зберігання

Недоступне для дітей місце, температура не перевищує 25 °С, темне, сухе, без попадання туди сонячних променів – усе це умови для зберігання даного медикаментозного засобу, яких повинен дотримуватися кожен хворий пацієнт для того, щоб уникнути негативних наслідків у майбутньому.

Продається у всіх аптеках цей засіб без рецепта від Вашого фахівця.

Термін зберігання препарату триває протягом 60 місяців з дати виготовлення, про яку Ви можете дізнатися на упаковці кожного ліки.