Комбінований препарат для зовнішнього використання. У складі препарату присутній саліцилова кислота, що володіє протизапальною, антисептичною і кератолітичну дію, цинку оксид, який надає підсушуючу дію.

Склад і форма випуску

Присипка для зовнішнього застосування. Діючі компоненти – саліцилова кислота та цинку оксид.

Свідчення

Застосовується для лікування підгострої форми екземи різного генезу і підвищеної пітливості стоп.

Протипоказання

Присипка не використовується в терапії дітей віком до 12 років, при непереносимості саліцилової кислоти та цинку оксиду.

З обережністю необхідно поставитися до призначення лікарського засобу лактуючим і вагітним жінкам.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

У зв'язку з відсутністю підтверджених відповідними дослідженнями даних щодо безпеки та ефективності Гальманина для вагітних і годуючих його застосування в гестаційному періоді та періоді грудного вигодовування можливо тільки за призначенням лікаря і тільки у випадку, якщо очікуваний терапевтичний ефект для здоров'я матері перевищує потенційну загрозу для новонародженого і плоду.

Спосіб застосування та дози

Нанесення присипки повинно здійснюватися тільки чистими руками на заздалегідь приготовані ділянки тіла. Перед нанесенням засобу необхідно ретельно вимити ділянку тіла, призначений для нанесення присипки, теплою водою з милом. Нанесення присипки здійснюється тонким шаром на уражену ділянку шкіри один раз в день.

Присипка призначена для зовнішньо використання. При застосуванні лікарського засобу необхідно уникати потрапляння його компонентів на слизову оболонку очей, рота, статевих органів і анальної області.

Препарат володіє низькою абсорбцією, не токсичний і не викликає неприємних відчуттів при попаданні на шкіру, але при цьому може спровокувати незначне подразнення слизової оболонки.

У разі потрапляння лікарсько кошти на слизову її необхідно швидко промити великою кількістю проточної холодної води.

Передозування

При використанні Гальманина передозування не можливе, так як його діючі компоненти не токсичні і не проникають в загальний кровотік.

Побічні ефекти

При використанні присипки протягом тривалого часу або при наявності непереносимості у хворого її компонентів можливий розвиток місцевих алергічних реакцій, що проявляються виникненням печіння, свербежу, гіперемії і висипань у місцях його нанесення.

При розвитку будь-яких алергічних або не описаних в інструкції до лікарського засобу у побічних ефектів про них необхідно повідомити лікаря.

Умови і терміни зберігання

Гальманін необхідно зберігати в сухих місцях. Тривалість зберігання з моменту виготовлення 5 років. Не використовувати присипку після закінчення терміну придатності.