Дієтична добавка Иноклим – це джерело вітамінів, який використовується жінками для лікування клімаксу.

Форма випуску, склад

Препарат Иноклим випускається на виробництві у формі м'яких желатинових капсул, які перебувають у блістерах, зберігаються в картонній упаковці, в кожному блістері по 15 капсул в кожній упаковці по 2 блістери.

До складу добавки на 1 капсулу входить: 15 мг олії соєвої гідрогенізованого; 43,3 мг гліцерину; 9,6 мг кукурудзяного крохмалю; червоний оксид заліза; 69,2 мг рибного желатину; 3 мг сої лецитину; очищена вода; 4,8 мг діоксиду титану.

Показання до застосування

Вживати дієтичну добавку потрібно при таких показаннях до застосування: перепади настрою і перепади тиску; припливи жару; порушення працездатності і порушення сну; підвищена пітливість; слабкість; головний біль; запаморочення. Якщо спостерігаєте ці симптоми, зверніться до фахівця за консультацією і почніть приймати дієтичну добавку.

Протипоказання

Препарат Иноклим не рекомендується використовувати для лікування пацієнтам, у яких є особлива гіперчутливість до інгредієнтів, які входять до складу даної добавки, щоб не викликати алергічні реакції на них.

Період вагітності і грудного вигодовування

Дієтичну добавку в період годування груддю, у період вагітності, під час лактації не рекомендується так як немає достатньо інформації про прийом в цей період. Вживати препарат можливо тільки якщо Вам його призначає фахівець і, якщо його застосування не загрожує Вашому і здоров'ю дитини.

Спосіб застосування

Перед початком використання для лікування дієтичної добавки необхідно обов'язково звернутися до фахівця, який займається лікуванням климаксов, за консультацією і не в якому разі не слід перевищувати дозу, яку він рекомендує приймати кожен день за весь курс лікування.

Препарат рекомендується, в основному, вживати жінкам, тільки дорослим у зазначеній фахівцем дозуванні. Дієтичну добавку потрібно приймати тільки під час прийому їжі на добу по 1-2 капсулі, не варто приймати більше без вказівок лікаря. Тривалість лікування фахівцем визначається індивідуально для кожного пацієнта залежно від ступеня тяжкості захворювань.

Передозування

Випадки про перевищенні дозування препарату не фіксувалися, але якщо Ви перевищили дозу, то необхідно обов'язково звернутися до фахівця за консультацією і слідувати його подальших рекомендацій.

Побічні реакції

Побічні ефекти за весь період вживання дієтичної добавки зафіксовані, досліджені і вивчені не були.

Умови зберігання

Для зберігання препарату Иноклим не потрібно дотримуватися якісь особливі умови, але потрібно слідувати стандартним умовам таким, як без попадання сонячних променів місце, бажано дуже темне, щоб туди не було доступу дітям, і температура цього місця повинна бути не вище +25 °С.

Капсули відпускаються в аптеках без надання рецепту від фахівця.

Термін придатності препарату становить 36 місяців від дати виготовлення, яка вказана на кожній упаковці.