Препарат у медицині використовується як біологічно активний засіб.

Форма випуску, склад

Виробляють: у формі капсул, закупорених в пластиковий контейнер (баночку), по 90 таблеток у кожну, яка упакована в картонну коробку (може бути і без неї), по 1 контейнеру в кожну.

Склад: 25 оксиду магнію, 15 мг битартрата холіну, 10 хлориду калію, 7,5 мг вовчця кучерявого, 25 мг люцерни, 100 мг карбонату кальцію, 4 мг женьшеню, 1,5 мг сульфату марганцю, 5 мг бромелайна.

Показання до застосування

Використовувати при жіночому безплідді, запальних захворюваннях жіночої статевої системи, порушення балансу жіночих статевих органів, ослабленому імунітеті, зниження працездатності.

Протипоказання

Перед застосуванням медикаменту у хворого пацієнта можуть виникнути ознаки (протипоказання), при яких прийом неможливий, а саме можуть проявиться – гіперчутливість до складових ліки компонентів, після яких виникають алергічні реакції (кропив'янка, шкірний свербіж, почервоніння шкіри, висипання на шкірних ділянках).

Період вагітності і грудного вигодовування

При застосуванні кожного препарату у годуючої матері або вагітної майбутньої матері є ризики для свого малюка і свого здоров'я, але при вживанні кошти вони можуть бути високими, тому зверніть свою увагу перед прийомом на склад, на інгредієнти, які туди входять, сходіть до лікаря на консультацію і тільки після цього Ви можете починати приймати лікарський засіб.

Спосіб застосування

Для того, щоб уникнути негативного впливу ліків на організм не рекомендується займатися самолікуванням і піти до лікаря на консультацію, щоб він призначив Вам ту дозу, яка необхідна при Вашому захворюванні.

Лікарський засіб вживається у такому дозуванні: незалежно від прийому їжі необхідно приймати 2 рази на добу по 1-2 таблетки протягом 2 місяців.

Прийом і тривалість залежить від ефективності після застосування пацієнтом препарату і триває у кожного хворого в індивідуальному порядку.

Передозування

При вживанні медикаментозного засобу було наблюдено посилення побічних реакцій, після збільшення дозування в більшій мірі, ніж приписав лікуючий фахівець.

Побічні реакції

Протягом застосування лікарського засобу були зареєстровані такі побічні ефекти організму на компоненти, що входять до складу: запаморочення, підвищення температури тіла, підвищення активності ферментів печінки, розвиток ортостатичної гіпотензії, фригідність. Радиться звернеться до фахівця після прояву цих побічних реакцій, щоб уникнути подальшого негативного впливу препарату на організм.

Умови зберігання

Для того, щоб зберігати дане медикаментозне засіб необхідно слідувати таким особливим умовам: дуже сухе і темне місце, температура не більш, ніж +25 ºC, при всіх цих умовах необхідно, щоб до цього місця не мали доступу діти, щоб уникнути подальших негативних наслідків.

У всіх аптеках продається даний препарат тільки після того, як Ви надасте фармацевта рецепт від Вашого лікуючого спеціаліста.

Дійсний медикамент після відкриття протягом 24 місяців.