Препарат Амбовит застосовується в медицині для лікування захворювань передміхурової залози.

Форма випуску, склад

Лікарський засіб Амбовит на виробництві випускається у формі крапель, які перебувають у флакончику по 50, 100 мл у кожному і піпетка-крапельниця додається, зберігається в картонній упаковці.

До складу ліків входить: Salvia officinalis-Шавлія лікарський; Achillea millefolium-Деревій; Betula verrucosa-Бруньки берези бородавчастої; Hypericum perforatum-Звіробій; Helichiysum arenarium-Безсмертник; Aloe arborescenc-Алое; Fragaria versa-Лист лісової суниці; Polygonum aviculare-Спориш; Juglans regia-Лист лісового горіха; Populus nigra-Бруньки чорної тополі; Xanthium-Нетреба.

Показання до застосування

Препарат використовують для лікування аденоми передміхурової залози, а також: нормалізує сечовиділення; відновлює статеву активність; покращує загальний стан організму, підвищує лібідо; стимулює імунну систему.

Протипоказання

Лікарський засіб не рекомендується використовувати для лікування пацієнтам, у яких є особлива гіперчутливість до інгредієнтів, які входять до складу даної добавки, щоб не викликати алергічні реакції на них. Також не можна приймати пацієнтам, які хворі жовчнокам'яної і сечокам'яної хворобою.

Період вагітності і грудного вигодовування

Препарат Амбовит в період годування груддю, у період вагітності, під час лактації не рекомендується так як немає достатньо інформації про прийом в цей період. Вживати препарат можливо тільки якщо Вам його призначає фахівець і, якщо його застосування не загрожує Вашому і здоров'ю дитини.

Спосіб застосування

Перед початком використання для лікування лікарського засобу необхідно обов'язково звернутися до фахівця, який займається лікуванням захворювань передміхурової залози, за консультацією і не в якому разі не слід перевищувати дозу, яку він рекомендує приймати кожен день за весь курс лікування.

Вживати препарат необхідно рекомендованої дозуванні: за 15-30 хвилин до прийому їжі, 3 рази на добу по 20 крапель, при цьому їх необхідно запивати половиною склянки теплої кип'яченої води. Тривалість використання лікарського засобу залежить від ступеня тяжкості захворювання і ефективності результату лікування, але за дослідженнями курс лікування становить 3 місяці, але при цьому необхідно робити перерви після кожного місяця в 5-6 днів.

Передозування

Випадки про перевищенні дозування препарату не фіксувалися, але якщо Ви перевищили дозу, то необхідно обов'язково звернутися до фахівця за консультацією і слідувати його подальших рекомендацій.

Побічні реакції

Побічні ефекти за весь період вживання лікарського засобу зафіксовані, досліджені і вивчені не були.

Умови зберігання

Для зберігання препарату Амбовит не потрібно дотримуватися якісь особливі умови, але потрібно слідувати стандартним умовам таким, як без попадання сонячних променів місце, бажано дуже темне, щоб туди не було доступу дітям, і температура цього місця повинна бути не вище +20 °С.

Лікарський засіб, який відпускається в аптеці без рецепту від фахівця.

Термін придатності препарату становить 24 місяці від дати виготовлення, яка вказана на кожній упаковці.