Дієтична добавка Нирковіт – це засіб, який у своєму складі містить раститеьные компоненти; підвищує діурез, сечогінний засіб, перешкоджає утворенню сечових конкрементів.

Форма випуску, склад

Препарат Нирковіт випускається на виробництві у формі твердих капсул, які перебувають у блістерах, зберігаються в картонній упаковці, по 30 капсул в кожній упаковці.

До складу дієтичної добавки на 1 капсулу входить: листя ортосифону тычичного, трава хвоща польового, листя берези, корінь кульбаби лікарської, лушпиння квасолі звичайної, плоди горобини звичайної, трава споришу звичайного, плоди ялівцю звичайного.

Показання до застосування

Показаннями до застосування дієтичної добавки Нирковіт є: зниження ризику утворення каменів в організмі хворого, нормалізація і поліпшення функцій сечових шляхів і нирок; також препарат використовують у лікуванні як додаткове джерело солей кремнієвих і флавоноїдів.

Протипоказання

Протипоказанням для використання дієтичної добавки для лікування пацієнта є підвищена гіперчутливість до інгредієнтів, які складають даний препарат. Не варто застосовувати добавку, якщо у Вас є якісь алергічні реакції на той чи інший компонент.

Період вагітності і грудного вигодовування

Вживання дієтичної добавки в період вагітності, годуванні груддю, лактації досліджено не був, тому не слід застосовувати препарат без консультації фахівця.

Спосіб застосування

Перед застосуванням дієтичної добавки рекомендується звернутися до фахівця за консультацією, за вказівками з приводу вживання і дозування, щоб надалі уникнути передозування і побічних ефектів організму пацієнта на препарат.

Використовувати добавку рекомендується дозування: 3 рази в день під час їжі по 1 капсулі, перевищити дозу можна лише з дозволу фахівця.

Тривалість лікування залежить від ефективності використання препарату і подальших вказівок фахівця. В середньому курс лікування триває в межах 2 тижнів, повторний курс лікування залежить від вказівок лікаря, але повинен бути з перервою від першого курсу до 2-3 тижні. Добавку можна вживати не більше 2-3 разів на рік при необхідності.

Дітям вживати дієтичну добавку не рекомендується.

Передозування

Випадки з перевищенням дозування дієтичної добавки зафіксовані за весь період прийому і досліджені не були. Але якщо виникне така ситуація, то необхідно звернутися до фахівця за консультацією і виконувати його вказівки.

Побічні реакції

Побічним ефектом на дієтичну добавку є підвищена гіперчутливість на інгредієнти, які складають даний препарат, а також можуть виявлятися не дуже вагомі алергічні реакції організму на добавку.

Умови зберігання

Препарат Нирковіт не вимагає особливих умов для зберігання: температура не повинна перевищувати +25 °С без доступу дітям темне місце, без попадання сонячних променів.

В аптеках лікарський засіб, який відпускається без рецепта.

Термін придатності зазначений на упаковці. Не вживати дієтичну добавку після закінчення терміну придатності, який вказаний на упаковці препарату.