Цистоплюс – це біологічно активний засіб для підтримки сечовивідних шляхів у жінок.

Форма випуску, склад

Проводиться цей біологічно активний засіб у формі порошку, який закупорений в пакетики, по 5,6 г у кожному пакетику, упаковані в картонну коробку, по 6 пакетиків у кожну упаковку.

Компоненти, що входять до складу засобу: ароматизатор журавлини, натрію цитрат.

Показання до застосування

Приймати даний препарат необхідно при таких захворюваннях: хронічне запалення сечовивідних шляхів, біль при сечовипусканні, печіння при сечовипусканні, хронічне запалення сечового міхура.

Протипоказання

При застосуванні кожного засобу потрібно звернути увагу на склад, так як можуть бути компоненти, на яких у хворого може бути алергія. Протипоказаннями до вживання є: індивідуальна гіперчутливість до компонентів, що входять до складу даного біологічно активного засобу. Тому спочатку прочитайте склад, щоб уникнути негативних наслідків.

Період вагітності і грудного вигодовування

Всі вагітні жінки в першу чергу дбають про здоров'я свого майбутнього малюка, тому перед вживанням даного засобу зверніть свою увагу на компоненти, що входять до складу ліків. Тільки після цього Ви можете порівняти ризики для Вашого майбутнього дитини, якщо ризики не високі, то застосування його можливо, але якщо високі, то вживати засіб Вам не рекомендується в період вагітності та годуванні груддю.

Спосіб застосування

Кожен лікуючий фахівець з особливим підходом підходить до призначення дозування лікарського засобу кожному пацієнту, щоб надалі уникнути наслідків використання його в більшій мірі, для того, щоб не нашкодити організму і так хворого пацієнта.

Стандартної дозуванням до застосування даного медикаментозного засобу є така: протягом двох днів приймати по 3 пакетики щодня, тобто за 2 дні (48 годин) потрібно прийняти як мінімум 6 пакетиків біологічно активного засобу.

Прийом ліків надалі залежить від стану Вашого здоров'я після вживання даного засобу, від позитивного впливу на організм хворого пацієнта.

Передозування

З приводу перевищення дозування, яку призначає Вам лікуючий спеціаліст, інформації зареєстровано та досліджено за весь період засоби виробництва не було.

Побічні реакції

При вживанні цього біологічно активного засобу спостерігалося прояв таких побічних реакцій: прискорене сечовипускання, метеоризм, а також проявлялися алергічні реакції, такі як шкірний свербіж, кропив'янка, висипання на шкірних ділянках, почервоніння шкіри.

Умови зберігання

Зберігається дане медикаментозне засіб в таких умовах: темне місце, дуже сухе, температура не перевищує 25 °С, доступ дітям суворо обмежено, щоб уникнути наслідків надалі.

Період придатності триває протягом 36 місяців з тієї дати, яка, в обов'язковому порядку, вказана на кожній коробці ліки.

Ви можете придбати цей засіб у всіх аптеках без рецепту від лікаря.