Лікарський засіб Уростин – це засіб, що має антимікробну, спазмолітичну, протизапальну, діуретичну дію на організм пацієнта.

Форма випуску, склад

Препарат Уростин випускається на виробництві, в Італії, у вигляді твердих непрозорих, желатинових капсул, які зберігаються в картонній упаковці, в блістерах по 40 капсул.

До складу лікарського засобу на 1 капсулу входять такі інгредієнти: верхівки золототисячника (Centaurium erythreae), 382,5 мл магнію стеарату, листя розмарину (Rosmarinus officinalis), мікронізовані порошки кореня зорі лікарської (Levisticum officinalis).

Показання до застосування

Лікарський засіб Уростин застосовується в медичній сфері для лікування хронічного гломерулонефриту, хронічного циститу, хронічного і гострого пієлонефриту, хронічного інтерстиціального нефриту, для профілактики сечокам'яної хвороби, і навіть після видалення сечових конкрементів, щоб уникнути їх повторного утворення в організмі пацієнта.

Протипоказання

Протипоказанням до застосування препарату є підвищена гіперчутливість до інгредієнтів, які входять до складу ліків. Тому перед застосуванням ліки потрібно звернутися до фахівця за консультацією і виконувати його вказівки.

Період вагітності і грудного вигодовування

Використання лікарського засобу в період вагітності та грудного вигодовування не рекомендується, так як досліджень не було проведено, тому його прийом під час цього періоду протипоказано!

Спосіб застосування

Перед застосуванням препарату рекомендується звернутися до фахівця за консультацією, який призначить дозування лікарського засобу.

Дозування ліків кожному пацієнту призначається спеціалістом індивідуально.

Приймати лікарський засіб дітям до 7 років рекомендується дозування: 2 рази на добу по 1 капсулі; дорослим вживати ліки в дозі: 2-3 рази на добу по 1 капсулі в залежності від тяжкості захворювання і вказівок фахівця. Препарат потрібно приймати цілком, ні в якому разі не розжовувати, не розкушувати капсули, запивати треба очищеної фільтрованої рідиною, бажано водою.

Тривалість прийому препарату визначає фахівець зі ступеня тяжкості захворювання і ефективності використання ліків. Курс лікування може бути тривалим і в середньому він може триває в межах 2-4 тижнів.

Передозування

За весь період вживання ліків випадки передозування зафіксовані і досліджені не були, не було повідомлень про перевищення дози.

Побічні реакції

Комбінований фітопрепарат рослинного походження несе за своїм застосуванням такі побічні ефекти, як алергічні реакції організму пацієнта на інгредієнти, які становлять ліки, а саме – це висипання на шкірі, почервоніння шкіри, шкірний свербіж, дуже рідкісними явищами алергії буває кропив'янка.

Умови зберігання

Препарат Уростин не вимагає особливих умов для зберігання: температура не повинна перевищувати +25 °С без доступу дітям темне місце, без попадання сонячних променів, сухе місце.

В аптеках лікарський засіб, який відпускається без рецепта.

Термін придатності препарату становить 36 місяців з дати виробництва. Після закінчення терміну придатності лікарський засіб застосовувати не рекомендується!