Фитолизин Плюс – комбінований препарат, виготовлений на основі рослинних інгредієнтів і має протизапальну, сечогінну, спазмолітичну та антимікробну дію. Дія препарату обумовлена біологічно активними речовинами, які містяться в складі лікарських трав.

Компоненти препарату прискорюють виведення іонів натрію, хлору, а також покращують якість фільтрації в ниркових клубочках і зменшує зворотну резорбцію в ниркових канальцях. Лікарський засіб підвищує діурез без порушення електролітного балансу, інгібує розвиток в сечових шляхах грампозитивної патогенної флори, прискорює введення сечовини, інгібує окислення аскорбінової кислоти, а також попереджає її трансформацію в щавельную кислоту.

Склад і форма випуску

Фитолизин Плюс виготовляється у вигляді пасти, що міститься по 100 г у тубах. У 100 г пасти міститься Allium сірка, Bеtula albа, Адгоругоп герепѕ, Pеtroselium sаtivum, Trigоnella fоenum graecum, Solidаgo virgаurea, Equisеtum arvеnse, Polygоnum aviсulare, Lеvisticum оfficinale.

Свідчення

Препарат використовується в терапії запальних та інфекційних захворювань сечовидільної системи, що супроводжуються розвитком сечокам'яної хвороби, а також для профілактики рецидивів сечокам'яної хвороби.

Протипоказання

Не застосовується в терапії осіб, з раніше виявленої непереносимістю інгредієнтів препарату. Його призначення протипоказане пацієнтам, які страждають гострим гломерулонефритом, гострим інтерстиціальним нефритом, нефрозом, фосфатним литиазом, обструкцією сечовивідних шляхів.

Застосування лікарського засобу неможливо, якщо у пацієнта спостерігаються стани, при яких рекомендовано знижене споживання жидеости.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Фитолизин Плюс заборонено призначати жінкам на стадії грудного вигодовування або вагітності.

Спосіб застосування та дози

Застосування пасти в терапевтичних цілях можливо лише після медичної консультації.

Дорослі хворі приймають пасту після прийому їжі від 3 до 4 разів на день. Перед проковтуванням необхідно розчинити 5 мл пасти в 100 мл теплої води.

Тривалість терапії встановлює лікар. У середньому тривалість лікування може варіюватися від 2 до 6 тижнів. За рішенням лікаря можливий повторний прийом препарату.

Передозування

До сьогоднішнього офіційно випадки передозування при застосуванні препарату Фитолизин Плюс не зафіксовані. Імовірно при прийомі препарату у високих дозах у хворих може спостерігатися посилене формування побічних симптомів.

Побічні ефекти

Випадки виникнення побічних ефектів при прийомі препарату Фитолизин Плюс виникають досить рідко, проте в деяких випадках у пацієнтів може спостерігатися розвиток місцевих алергічних реакцій, підвищеної чутливості до ультрафіолету, шлунково-кишкові розлади, порушення смаку, ниркова коліка та запаморочення.

Умови і терміни зберігання

Фитолизин Плюс слід зберігати в оригінальній упаковці при кімнатній температурі, у темних місцях. Тривалість зберігання – 3 роки.