Склад і форма випуску

Цистон виготовляється в таблетках. У складі препарату міститься: соломоцвет шорсткий, оносма пріцветніковая, вапно силікату, муміє очищене, двуплодник стебельковый, сить плівчаста, ломикамінь язичкова, марена серцелиста, вернония попеляста, суміш рослинної сировини, оброблена над парою екстракту: базиліка запашного, павонии ароматною, кінських бобів, якорцев сланких, мімози сором'язливої, хвоща польового, тикового дерева.

Свідчення

Застосування Цистона показано в комплексному лікуванні сечокам'яної хвороби, циститів, пієлонефритів, кристалурії та інших захворювань сечовивідних шляхів.

Крім цього, препарат демонструє відмінні результати в лікуванні подагри, сиалолитиаза, нетримання сечі у жінок.

Цистон використовують у складі превентивної післяопераційної терапії для попередження конкрементообразования в сечових шляхах.

Протипоказання

Цистон неприпустимо використовувати в терапії хворих з підвищеним алергенним фоном або непереносимістю основних і допоміжних компонентів, що входять до складу препарату.

Заборонено приймати Цистон при гострих болях в області сечовивідних шляхів.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Цистон може використовуватися в терапії годуючих та вагітних жінок, але тільки з дозволу лікаря.

Спосіб застосування та дози

Таблетки Цистон призначені для перорального прийому. Добова доза препарату - 4 таблетки, розділених на два прийоми. Препарат призначений для тривалого прийому. Рекомендована тривалість терапії сечокам'яної хвороби може варіюватися від 4 до 6 місяців або до виходу конкрементів, інфекції сечовивідних шляхів - до зникнення патологічного процесу, для запобігання рецидиву після виходу або оперативного видалення каменів - один місяць. У подальшому переходять на підтримуючу дозу Цистона і приймають препарат протягом 4 або 5 місяців по 1 таблетці 2 рази в день.

При лікуванні препаратом необхідно враховувати, що ефект від його прийому розвивається поступово. Якщо при прийомі Цистона несподівано виникли гострі болі, то слід припинити прийом препарату і звернутися за допомогою в найближчий медичний заклад.

Передозування

На даний момент на увазі низької токсичності препарату офіційно не зареєстровано жодного випадку передозування Цистоном. При випадковому прийомі великої кількості препарату у пацієнтів не розвивається клінічно значущих симптомів, однак, щоб уникнути виникнення алергічних реакцій пацієнту необхідно промити шлунок і призначити прийом активованого вугілля.

Побічні ефекти

При лікуванні Цистоном не спостерігається жодних значущих побічних ефектів, за винятком алергічних реакцій, таких як шкірний свербіж, шкірні висипання і розвиток кропив'янки.

Умови і терміни зберігання

Цистон необхідно зберігати в сухому прохолодному місці, яке не доступне для дітей. Тривалість зберігання лікарського засобу при дотриманні всіх умов досягає 3 років.