Препарат рослинного походження, активні речовини якого знижують вираженість запальних процесів, покращують кровопостачання печінки і нирок, виявляють жовчогінну, діуретичну, бактерицидну дію, крім цього, вони знижують тонус гладкої мускулатури верхніх сечовивідних шляхів та жовчного міхура. Швидко проникаючи в кров, інгредієнти крапель покращують нирковий та печінковий кровообіг, стимулюють сечо - та жовчовиділення. Лікарський засіб посилює діурез, сприяє виведенню сечовини, сечової кислоти і хлориду.

Склад і форма випуску

Краплі оральні. До складу препарату входить екстракт fructus Dauci carotae, Orthosiphonis staminei folиа, Polygoni avicularis herbа, Zeae maydis styli cum stigmatis, Sambuci nigrae flores, Equiseti herba, Lupuli flos, gemmae Betulae, Hyperici herba, folia Menthae piperitae.

Свідчення

Краплі застосовуються в терапії хронічних і гострих захворювань нирок і сечового міхура, таких як цистит, уретрит, нефроз, пієлоцистах, нефрит, сольові діатези і пієлонефрит. Крім цього, лікарський засіб використовують у терапії уролітіазу та жовчнокам'яній хворобі, гострих і підгострих калькульозних пієлонефритів і холециститів. Препарат може застосовуватися як додатковий засіб у складі комплексного лікування дискінезії жовчовивідних шляхів.

Протипоказання

Краплі не використовується в терапії хворих, що страждають обтураційній жовтяниці. Призначення препарату протипоказане, якщо пацієнт страждає непереносимістю його компонентів, його не застосовуються в терапії дітей, яким не виповнилося 12 років, вагітних і годуючих жінок.

Слід з обережністю поставитися до призначення крапель пацієнтам, які страждають шлунково-стравохідним рефлюксом, так як висока ймовірність посилення печії.

Препарат не призначається в тих випадках, якщо діаметр конкрементів більше 3 мм

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Урохолум, якщо немає інших протипоказань, припустимо застосовувати в терапії годуючих та вагітних.

Спосіб застосування та дози

Перед застосуванням крапель слід проконсультуватися з лікарем щодо їх ефективності та безпеки для кожного конкретного хворого.

Діти, яким виповнилося 12 років, і дорослі приймають препарат три рази на день по 10 або 20 крапель до прийому їжі. Перед вживанням краплі рекомендується розвести в невеликій кількості води.

Тривалість лікування може варіюватися від 5 днів до 1 місяця і залежить від вираженості симптомів захворювання і характеру супутнього лікування. За рішенням лікаря можливе збільшення курсу лікування.

Передозування

При прийомі крапель в підвищених дозах можливе посилене формування побічних ефектів.

Для поліпшення стану хворого слід провести промивання шлунка, забезпечити отримання энтеросорбентных коштів, теплого рясного пиття та симптоматичного лікування.

Побічні ефекти

Застосування крапель може стати причиною розвитку місцевих алергічних реакцій, що проявляються шкірними висипаннями, гіперемією, роздратуванням і набряками.

Умови і терміни зберігання

Урохолум слід зберігати в сухих, захищених від світла місцях, які не досяжні для маленьких дітей. Тривалість зберігання препарату – 3 роки.