Препарат Дрим-апо – це лікарський засіб, спазмолітик, що діє на сечові шляхи, який у своєму складі має оксибутинін – холиноблокирующее, спазмолітичну і міотропну дію на сечовий міхур.

Форма випуску, склад

Препарат Дрим-апо випускається виробництвом у вигляді двояковыпуклых з насічкою, мічених з гравіруванням «АРО», круглих, мармурово-блакитних пігулок, які зберігаються в картонній коробці в контейнерах, в кожному контейнері по 30 таблеток.

До складу ліків на 1 таблетку входять такі інгредієнти: лактоза; оксибутинін хлориду 5 мг; барвник діамантовий синій FCF алюмінієвий лак 12%; магнію стеарат; целюлоза мікрокристалічна.

Показання до застосування

Показанням до застосування лікарського засобу є запальні захворювання сечового міхура, а саме – дизурія, підтікання сечі, нетримання сечі.

Протипоказання

Протипоказанням до прийому препарату є: пілоричний стеноз; підвищена чутливість до інгредієнтів, які становлять ліки; атонія кишечнику; глаукома; порушення діяльності серцево-судинної системи; обструктивна уропатія; обструкція шлунково-кишкового тракту; міастенія гравіс; обструкція сечового міхура; токсичний мегаколон; илеостома. Прийом лікарського засобу дітям до 5 років не рекомендується.

Період вагітності і грудного вигодовування

Препарат Дрим-апо в період вагітності і годування груддю застосовувати заборонено!

Спосіб застосування

Для прийому лікарського засобу слід звернутися за консультацією до лікаря.

Застосування препарат дорослим потрібно в дозі не більше 4 разів, 2-3 рази на добу по 5 мг, по 1 таблетці, дітям до 5 років дозування: 3 рази на добу по 2,5 мг; дітям, які старші за 5 років застосовувати ліки не більше 2 разів на добу, 2 рази по 5 мг.

Передозування

При збільшенні рекомендованої фахівцем дози можливе посилення побічних реакцій, а також судинна недостатність, розвиток психозів, зниження артеріального тиску, збудження, блювання, розширення зіниць, тахікардія, кома, припливи крові до обличчя, параліч.

Для лікування передозування цим препаратом потрібно зробити промивання шлунка або викликати блювання; при важких випадках призначити штучну вентиляцію легенів, катетеризацію сечового міхура, бензодіазепіни, очні краплі з пілокарпіном, фізостигмін. Далі необхідно в обов'язковому порядку звернутися до фахівця за його подальшими вказівками.

Побічні реакції

При застосуванні лікарського засобу можливі такі побічні ефекти: затримка сечі, тахікардія, сухість у роті, запаморочення, блювота, імпотенція, нечіткість зору, знижене потовиділення, слабкість, алергічні реакції, підвищення внутрішньоочного тиску, розширення зіниць, индиосинкразия, метеоризм, серцебиття, параліч акомодації, пригнічення лактації, параноя, мінливість настрою, припливи крові до обличчя, кропив'янка, глаукома, носова кровотеча, нудота, аритмія, імпотенція.

При прояві цих побічних ефектів слід звернутися до лікаря за консультацією та припинити лікування даними ліками, також потрібно слідувати подальшим вказівкам спеціаліста.

Умови зберігання

Препарат Дрим-апо не вимагає особливих умов для зберігання: температура не повинна перевищувати +25 °С без доступу дітям темне місце, без попадання сонячних променів.

В аптеках лікарський засіб, який відпускається з надання рецепта.

Термін придатності препарату становить 36 місяців з дати виробництва. Не вживати препарат після закінчення терміну придатності!