Склад і форма випуску

Рослинний засіб Простанорм випускається у формі рідкого екстракту для перорального прийому (всередину) у флаконах та у формі таблеток, вкритих оболонкою.

У складі препарату Простанорм міститься суміш рослинної сировини – трави золотарника канадського, трави звіробою, кореневищ з коренями ехінацеї пурпурової, кореня солодки.

Свідчення

Рослинний препарат Простанорм має аналгетичні (знеболюючі) властивостями, помірної андрогенної активністю, протизапальним ефектом. Крім того, даний лікарський засіб має здатність поліпшувати мікроциркуляцію в тканинах передміхурової залози. Також Простанорм нормалізує сечовипускання.

Відзначено також бактеріостатична дія препарату Простанорм відносно грампозитивних бактерій роду Streptococcus, Staphylococcus, Enterococcus.

Застосування рослинного препарату Простанорм показано у складі комплексного лікування хронічного неспецифічного простатиту у дорослих пацієнтів як засіб, що нормалізує процес сечовипускання і надає протизапальну дію.

Протипоказання

Рослинний препарат Простанорм забороняється застосовувати пацієнтам з гіперчутливістю до його інгредієнтів. Також забороняється використовувати препарат Простанорм у пацієнтів з гострим гломерулонефритом.

Крім того, враховуючи, що в складі даного лікарського препарату присутній ехінацея, його використання потребує обережності у пацієнтів з прогредиентными хворобами, при яких не рекомендовано використання імуностимулюючих засобів. У таких випадках, рішення про можливості застосування Простанорма вирішує лікуючий лікар.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Даний лікарський препарат призначений для застосування у чоловіків.

Спосіб застосування та дози

Препарат Простанорм слід приймати перорально (всередину). Рідкий екстракт Простанорма рекомендується застосовувати по половині чайної ложки (2,5 мл), який попередньо потрібно розвести в чверті склянки води. Приймати рідкий екстракт потрібно три рази на добу.

Таблетки Простанорм рекомендується приймати по одній–дві штуки три рази на добу.

Як таблетки, так і рідкий екстракт Простанорм необхідно отримувати за півгодини до або через сорок хвилин після прийому їжі.

Тривалість курсу застосування препарату Простанорм становить чотири–шість тижнів. Необхідність проведення повторного курсу лікування даним лікарським препаратом визначає лікар.

Передозування

До цього часу випадки передозування рослинним препаратом Простанорм зареєстровані не були. При застосуванні Простанорма згідно офіційної інструкції і дотримання рекомендацій лікаря щодо застосування даного препарату, передозування розвиватися не має.

У разі перевищення рекомендованої дози при використанні рідкого екстракту Простанорм можлива поява ознак алкогольного сп'яніння та розвиток інтоксикації (вміст етилового спирту в даній лікарській формі препарату становить не менше 37%). При розвитку алкогольної інтоксикації внаслідок передозування рідким екстрактом Простанорм потрібно звернутися за допомогою до лікаря.

Побічні ефекти

Внаслідок застосування рослинного препарату Простанорм можливий розвиток алергічних реакцій.

Умови і терміни зберігання

Зберігати препарат Простанорм потрібно в сухому, прохолодному і захищеному від світла місці.

Простанорм необхідно зберігати в місці, недоступному для дітей.

Термін придатності лікарського препарату Простанорм становить три роки.