Лікарський засіб Гербион ниркові – це краплі, які використовуються для лікування хронічних, гострих захворювань нирок і сечового міхура.

Форма випуску, склад

Препарат Гербион ниркові на виробництві випускається у вигляді розчину для перорального застосування, який має запах трав'яних екстрактів і алкоголю, на вигляд він темно-коричневий, може бути трошки з осадом і мутний, знаходиться в скляному флаконі, який зберігається в картонній упаковці по 30 мл у кожному флаконі з крапельницею.

До складу лікарського засобу на 1 мл входять такі компоненти: 0,04 м - коріння вовчуга колючого; 0,1 м – коріння петрушки; 0,04 г – листя берези; 0,1 г – трава хвоща польового; 0,08 г – листя мучниці звичайної – водно-спиртовий екстракт; вода очищена; етиловий спирт 96%.

Показання до застосування

Вживати препарат слід після консультації фахівця і тільки при проблемах із сечовим міхуром і нирками, такими як хронічні або гострі запалення сечового міхура або нирок, а саме при циститах, нефритах, пієлонефритах. Потрібно звернути увагу перед використанням препарату на те, що в складі є алкоголь, який погано впливає на організм пацієнта.

Протипоказання

Лікарський засіб не можна застосовувати пацієнтам, у яких раніше була помічена алергія на компоненти, які складають дані краплі, також не можна вживати хворим з виразкою дванадцятипалої кишки і шлунка, епілепсії, захворюваннями головного мозку або ж порушеннями його функцій, і при захворюваннях печінки, таких як цероз печінки. Дітям до 18 років прийом лікарського засобу суворо заборонений!

Період вагітності і грудного вигодовування

Препарат Гербион ниркові не рекомендується вживати вагітним або матерям, які годують груддю, оскільки лікарський засіб містить у своєму складі етиловий спирт.

Спосіб застосування

Період лікування становить 3-4 тижні, 3 рази в день по 20-30 крапель лікарського засобу, які повинні розлучатися або з чаєм, або з фільтрованої водою - при легких формах запалення нирок; а при важких формах запалення нирок препарат використовується як частина комплексної терапії, поодинці не застосовується, так як ефект зафіксовано не буде.

Передозування

При передозування препаратом Гербион ниркові у пацієнта спостерігаються всі ознаки того, що він вживав алкоголь, тобто ознаки сп'яніння, але інших ознак відмічено за весь період досліджень не було.

Побічні реакції

У пацієнта, який приймає краплі можлива гіперчутливість до компонентів, які складають даний лікарський засіб. Але за весь період використання краплею серйозних побічних ефектів не спостерігалося.

Умови зберігання

Препарат Гербион ниркові не вимагає особливих умов для зберігання: температура не повинна перевищувати +25 °С без доступу дітям темне місце, без попадання сонячних променів.

В аптеках лікарський засіб, який відпускається без рецепта.

Термін придатності препарату становить 36 місяців з дати виробництва. Не вживати препарат після закінчення терміну придатності!