Фіточай має сечогінну дію та підвищує азотовыводящую функцію нирок, крім цього він покращує депурационную функцію нирок. Має протизапальну, спазмолітичну, антибактеріальну і помірно салуретичну впливом.

Склад і форма випуску

Чай. Один фільтр-пакет містить: 0,3 г квітів бузини чорної, 0,3 г трави звіробою, 0,3 г квітів липи, 0,3 г листя мучниці, 0,3 г трави хвоща польового.

Свідчення

Чай застосовується в профілактичних і лікувальних цілях як додатковий засіб у терапії запальних уражень сечовивідних шляхів і нирок, які супроводжуються погіршенням азотовыводящей і сечовивідної функції. Препарат показаний для використання в терапії сечокам'яної хвороби, а також набряків, викликаних порушеннями в роботі бронхолегеневої та серцево-судинної систем.

Протипоказання

Лікарський засіб не використовується в терапії нефрозов, нефриту, нефрозо-нефриту. Використання препарату в лікувальних цілях неможливо, якщо пацієнт страждає непереносимістю його компонентів. Чай не застосовується в терапії вагітних і годуючих жінок, а також дітей, яким не виповнилося 15 років.

Необхідно дотримуватися обережності при призначенні засоби пацієнтам, які займаються управлінням транспортних засобів або небезпечних механізмів, так як прийом чаю може істотно знизити швидкість психомоторних реакцій.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Урофлокс не призначений для використання в терапії вагітних і годуючих.

При призначенні лікарського засобу годуючим жінкам їх попереджають про необхідність припинення лактації.

Спосіб застосування та дози

Перед використанням лікарського засобу необхідно проконсультуватися з фахівцем щодо його ефективності та безпеки для кожного конкретного хворого.

Дітям, яким виповнилося 15 років та дорослим чай рекомендується приймати від трьох до чотирьох разів на день. Перед вживанням слід залити один фільтр-пакет склянкою окропу і дати настоятися засобу протягом 10 хвилин в закритому посуді.

Для попередження розвитку рецидивів захворювання чай рекомендується вживати один або два рази в день. У середньому тривалість лікування становить один місяць, однак за рішенням лікаря може бути збільшена до отримання необхідного терапевтичного ефекту. Можливо курсове лікування Урофлоксом з перервою між турами не менше місяця.

Передозування

При прийомі чаю в коректних дозах розвиток передозування неможливе.

Побічні ефекти

У деяких хворих, що страждають підвищеною чутливістю до інгредієнтів лікарського засобу, може спостерігатися розвиток подразнення нирок, алергічні реакції, для яких характерна поява шкірних висипань, свербежу, набряку і почервоніння.

Умови і терміни зберігання

Урофлокс слід зберігати в сухих, захищених від світла місцях, які не досяжні для маленьких дітей. Тривалість зберігання гелю – 3 роки.