Лікарський засіб Фитоуролит – це засіб, що сприяє виведенню з організму пацієнта сечових конкрементів; це засіб рослинного походження.

Форма випуску, склад

Препарат Фитоуролит випускається на виробництві в вигляді настойки – це прозора рідина, зі специфічним запахом, з наявністю осаду, від коричневого до червоно-коричневого кольору, яка зберігається в картонній упаковці по 50 мл у кожній.

У складі ліки на 100 мл настойки перебувають такі компоненти: 3 м вовчиця коренів; 3 г ортосифону листя; 3 г хвоща польового трави; 3 г листя берези; 3 г квіток ромашки; 3 г марени красильної кореневищ і коренів; 2 г плодів кропу запашного; 70% етанол.

Показання до застосування

Показаннями до застосування лікарського засобу є профілактика та лікування сечокам'яної хвороби з наявністю конкрементів, а саме для лікування хронічного і гострого циститу, щавлевокислий і сечокислих діатез, для виведення фосфатів і оксалатів, гострого та хронічного калькульозного пієлонефриту, а також ліки використовують для відходження конкрементів після оперативного видалення.

Протипоказання

Перед застосуванням потрібно звернути увагу на інгредієнти, які становлять ліки і звернути увагу на етиловий спирт, тому протипоказанням до застосування лікарського засобу є підвищена гіперчутливість до компонентів, що становлять дані краплі. А також препарат можна застосовувати тривалий час з-за етанолу в складі.

Період вагітності і грудного вигодовування

Прийом ліків в період вагітності і грудного вигодовування досліджено не було, тому немає рекомендацій щодо застосування препарату в цей період.

Спосіб застосування

Перед застосуванням лікарського засобу варто звернутися до фахівця за консультацією для того, щоб надалі уникнути побічних реакцій організму на складові даний препарат інгредієнти.

Ліки діти старше 12 років і дорослі приймають всередину в дозуванні: за 30 хвилин до прийому їжі 2-3 рази на день по 15-20 крапель.

Тривалість застосування лікарського засобу фахівець призначає кожному пацієнту індивідуально, але в середньому курс лікування становить приблизно 3-4 тижні. Повторний курс лікування також призначає фахівець індивідуально для кожного пацієнта.

Дітям до 12 років застосовувати препарат не рекомендується!

Передозування

За весь період вживання лікарського засобу випадки передозування зафіксовані і досліджені не були, не було повідомлень про перевищення дози.

Побічні реакції

Препарат Фитоуролит переноситься пацієнтами, в основному, добре, але буває таке, що в період застосування лікарського засобу можливі такі побічні ефекти, як алергічні реакції організму на компоненти, які складають дане ліки, а саме: висипання на шкірі, набряк шкіри, гіперемія, шкірний свербіж, дуже рідко можливі прояви кропив'янки.

Умови зберігання

Препарат Фитоуролит не вимагає особливих умов для зберігання: температура не повинна перевищувати +25 °С без доступу дітям темне місце, без попадання сонячних променів.

В аптеках лікарський засіб, який відпускається без рецепта.

Термін придатності препарату становить 24 місяці з дати виробництва. Не вживати препарат після закінчення терміну придатності, який вказаний на упаковці!