Призначається при простатиті.

Форма випуску, склад

Випускається цей засіб у формі таблеток, закупорених в блістери упаковані в картонну упаковку, по 120 таблеток у кожну упаковку.

Склад ліки: 15 мг насіння гарбуза звичайного, 15 свинорій пальчастий, 15 мг маренка запашна, 15 мг оман високий, 15 мг ліщини звичайної, 5 мг магнію стеарату, 245 мг інуліну. 15 мг кукурудзяних рыльц, 15 мг синьоголовником польового, 20 мг якірців стелющих, 15 мг ехінацеї.

Показання до застосування

Використовують цей препарат для лікування зниженою потенції і для лікування простатиту, також для його профілактики.

Протипоказання

При застосуванні кожного лікарського засобу є деякі протипоказання, при яких вживати препарат не можна в жодному разі! Для даного ліки є такі протипоказання: гіперчутливість організму хворого пацієнта до інгредієнтів, які входять до складу цього лікарського засобу, так як можуть виникнути алергічні реакції організму на них.

Період вагітності і грудного вигодовування

Вагітним жінкам радять застосовувати даний препарат тоді, коли ризик для плода перевищується потенційною користю для матері дитини; при лактації і годування грудьми також рекомендується звернути свою увагу на склад, якщо немає компонентів, які загрожують здоров'ю Вашого малюка або Вашому здоров'ю, то можливо вживання ліків.

Спосіб застосування

Щоб уникнути виникнення передозування і прояви побічних реакцій організму на дане медикаментозне засіб, Вам рекомендується піти до кваліфікованого фахівця в даній області за визначенням дозування, щоб вилікувати Ваше захворювання.

В основному лікують фахівці в цій галузі рекомендують таку дозування лікарського засобу: після прийому їжі по 3-4 рази в день по 1 таблетці, але не більше 6 таблеток на 1 день.

Приймати лікарський засіб Простатин необхідно протягом 4-6 місяців для досягнення більшого ефекту від застосування, але якщо ефективність застосування не спостерігається, то Вам потрібно піти до свого фахівця за подальшими вказівками, щодо лікування.

Передозування

Перевищення рекомендованої лікарем дозування не спостерігалося за весь період використання для лікування даного лікарського засобу. Інформації про це недостатньо.

Побічні реакції

До побічних реакцій організму хворого пацієнта на даний препарат відносяться: алергічні реакції хворого на компоненти, що входять до складу даного ліки, а саме можуть проявиться – шкірний свербіж, висипання на шкірних ділянках, кропив'янка, почервоніння шкіри, також може проявиться задишка. Тому в обов'язковому порядку підіть до лікаря, якщо ці реакції Ви спостерігаєте після застосування лікарського засобу.

Умови зберігання

Для заощадження даного ліки необхідно дотримуватися таких умов: температура не в якому разі не перевищує 25 °С, дуже темне, при цьому дуже сухе місце, до якого дітям доступ обмежений, щоб уникнути отруєння ліками дітей.

Період придатності для даного препарату триває протягом 36 місяців від дати, яка вказана на кожній пачці лікарського засобу.

У кожній аптеці Ви можете придбати медикаментозне засіб без надання рецепта фармацевта.