Склад і форма випуску

Простамол Уно виготовляється в капсулах, що містять екстракт з плодів сабаля мелкопильчатого.

Свідчення

Простамол Уно має виражену протинабрякову, вазопротекторным, протизапальну дію, зменшує проникність судинної стінки і демонструє високу андрогенную активність. Він призначений для лікування хронічного простатиту і доброякісної гіперплазії передміхурової залози I-II ступеня, що супроводжується функціональним порушенням сечовипускання, вираженим больовим синдромом та нічний поллакиурией.

Протипоказання

Препарат може використовуватися для хворих різних вікових груп незалежно від наявності у пацієнта супутніх захворювань. Простамол Уно не має жодних протипоказань, однак від його прийому краще відмовитися, якщо у хворого є підвищена чутливість до компонентів або фітопрепаратів, так як в цьому випадку можливий розвиток алергічних реакцій, що характеризуються появою висипу, свербежу або кропив'янки. Іноді при прийомі препарату, якщо хворий страждає підвищеним алергенним фоном, то у нього можливий розвиток алергічних ринітів або синуситів.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Простамол Уно не застосовується при лікуванні вагітних або годуючих жінок.

Спосіб застосування та дози

Капсули препарату Простамол Уно вживають внутрішньо після прийому їжі, запиваючи незначною кількістю води по 320 мг на добу. Для досягнення максимального терапевтичного ефекту препарат рекомендується приймати в один і той же час. Тривалість лікування в кожному конкретному випадку визначається лікарем індивідуально.

Простамол Уно при спільному прийомі не вступає в клінічно значущу взаємодію з певними лікарськими засобами, а тому при необхідності його прийом можна поєднувати з будь-якими іншими препаратами.

При лікуванні препаратом слід враховувати, що він знижує вираженість клінічних проявів гіперплазії передміхурової залози, але при цьому його прийом не сприяє зменшенню її розмірів.

Передозування

Поки не існує офіційних даних про випадки передозування препарату Простамол Уно. При випадковій чи навмисній передозуванні Простамол Уно для попередження виникнення небажаних реакцій хворому рекомендується промити шлунок та забезпечити прийом ентеросорбентів.

Побічні ефекти

Як правило, прийом Простамол Уно добре переноситься хворими, проте при індивідуальній чутливості до компонентів препарату можливий розвиток абдомінальних болів і алергічних реакцій, що супроводжуються шкірними висипаннями, свербінням та кропив'янкою.

Умови і терміни зберігання

Простамол Уно не потребує забезпечення особливих умов для зберігання, і може тривалий час зберігатися в сухому темному місці при кімнатній температурі. Термін придатності препарату не перевищує трьох років. Настійно рекомендується утриматися від прийому препарату з простроченим терміном зберігання.