Лікарський засіб виробляється для лікування інфекцій органів дихання.

Форма випуску, склад

Капсули, вкриті оболонкою, які закупорені в ячейковую контурну упаковку, по 10 капсул кожний, ячейковая контурна упаковка запакована в картонну пачку, по 2 штуки в кожну.

Склад ліки: 250 або 500 мг ампіциліну.

Показання до застосування

Лікарський засіб вживається при бактеріальних інфекційних захворюваннях – нижніх і верхніх дихальних шляхів; також використовується при скарлатині, тонзиліті і для профілактики рецидивів ревматизму; бронхоектатичної хвороби, синуситах, пиодремии, хронічних бронхітах, холециститах, простатитах, хламідіозі, пневмонії, пієлонефритах, остеомієліті, сифілісі, інфекціях шлунково-кишкового тракту.

Протипоказання

Протипоказаннями до застосування є: бронхіальна астма, інфекційний мононуклеоз, печінкова недостатність, лімфолейкоз, анемії, підвищена гіперчутливість до складу, а саме – до складових, які у хворого пацієнта можуть викликати алергічні реакції або інші негативні реакції організму на препарат.

Період вагітності і грудного вигодовування

Мамам і вагітним рекомендується звернутися до лікаря за консультацією фронті тим, як почати вживання медикаментів, так як можливі ризики для малюка або ж здоров'я матусі. Якщо використання препарату є безпечним для Вашого здоров'я і здоров'я Вашої дитини, тоді прийом можливий.

Спосіб застосування

Для кожного медикаментозного засобу є певна дозування, яку призначає лікуючий фахівець після визначення діагнозу хворого пацієнта, тому перед застосуванням рекомендується піти до лікаря за порадою і вказівками з приводу прийому лікарського засобу.

Типова доза для даного препарату така: вживати капсули рекомендується натщесерце, за 1 годину до прийому їжі, всередину, парентерально, кожні 6 годин по 500 мг, але не більше, ніж 750 мг в день, щоб не перевищити дозування та запобігти виникненню побічних ефектів. Період лікування у кожного пацієнта різний і визначається лікарем хворому в індивідуальному порядку.

Передозування

Якщо хворий пацієнт перевищив дозування, яку йому приписав лікуючий фахівець, то у хворого спостерігається прояв алергічних реакцій організму, а також виникає посилення побічних реакцій на компоненти, які входять в склад.

Побічні реакції

До негативних, а саме – побічних ефектів, які проявляються у хворого пацієнта, відносяться такі реакції: нудота, блювання, головний біль, запаморочення, тромбоцитопенія, зміна кольору зубів, лейкопенія, чорний наліт на язиці, порушення смакових рецепторів, алергічні реакції – почервоніння шкірних ділянок, шкірний свербіж, висипання шкіри; агранулоцитоз, імунопатологічні реакції.

Умови зберігання

Медикамент зберігається при температурі не більше ніж +25 °C, при цьому місце, де зберігається препарат, має бути дуже сухим і темним, і недоступним для дітей, щоб уникнути негативних результатів.

Відпускається В аптеках дане ліки без пред'явлення рецепта від лікаря.

Термін придатності медикаментозного засобу триває протягом 24 місяців з тієї дати виробництва, яка є на кожній упаковці ліків.