Дане ліки фахівці відносять до протимікробних засобів для лікування туберкульозу.

Форма випуску, склад

На виробництві випускають препарат у формі білого порошку для приготування ін'єкцій, перебуває він у флаконах, по 0,5-1 г в кожному, упакований в картонну пачку, по 10 флаконів у кожну упаковку.

Склад ліки: 0,5-1 г стрептоміцину сульфату стерильного.

Показання до застосування

Застосовувати при: туберкульозні ураження інших органів, чумі, пневмонії, туберкульозі легень, туляремії, ендокардиті, бруцельозі.

Протипоказання

Не можна застосовувати препарат тим, хто має: ботулізм, серцево-судинну недостатність, захворювання вестибулярного і слухового апаратів, міастенію, порушення мозкового кровообігу, чутливість до складу ліків, схильність до кровотеч, ниркову недостатність.

Період вагітності і грудного вигодовування

Перш ніж використовувати лікарський засіб, в обов'язковому порядку, необхідно піти до лікаря і звернути свою увагу на склад даного препарату. Якщо його інгредієнти, що входять до складу, не зашкодять здоров'ю Вашого малюка і Вашому здоров'ю, то можете застосовувати медикамент.

Спосіб застосування

Для того, щоб виключити появу побічних реакцій організму на ліки, Ваш лікуючий фахівець після консультації і встановлення діагнозу, призначення дозування, по якій Ви повинні вживати цей медикаментозний засіб.

Лікарі радять використовувати для лікування ліки саме в такому дозуванні: у вигляді аерозолів – розвести у 4-5 мл 0,9% розчину натрію хлориду 0,5-1 г стрептоміцину; внутрішньокавернозно – розвести 0,9% розчину натрію хлориду 1 г стрептоміцину; внутрішньом'язово – розвести 0,9% розчину натрію хлориду і води для ін'єкцій або в 0,5% новокаїну 1 г стрептоміцину; інтратрахеально - розвести 0,9% розчину натрію хлориду або 0,5% новокаїну 0,5-1 г стрептоміцину. Вводити ліки потрібно з розрахунком на вагу пацієнта.

Тривалість використання залежить від ефективності застосування медикаментозного засобу на організм хворого.

Передозування

Пацієнти з необережності використовували даний лікарський засіб у більшій мірі, ніж рекомендував лікар і, при цьому у них фіксувалася така симптоматика відповіді організму на препарат: посилення побічних ефектів, а також може статися зупинка дихання.

Побічні реакції

Ситуації з пацієнтами, в яких були зафіксовані побічні реакції, що були зареєстровані і при цьому спостерігалася така симптоматика: периферичний нефрит, блювання, головний біль, гіперемія, гематурія, анафілактичний шок, порушення функції нирок, тахікардія, діарея, біль у животі, нудота, міастенія, гемолітична анемія, панцитопенія, шкірний свербіж, кропив'янка, висипання на шкірі, азотемія, лейкопенія, сонливість, задишка, парестезії, судоми.

Умови зберігання

Рекомендується зберігати даний лікарський засіб у місці, яке є темним, бажано дуже сухим, до якого не мають доступ діти, яким не виповнилося 18 років, і при цьому температура цього місця, в обов'язковому порядку, не повинна перевищувати +25 °C.

У всіх аптеках Ви можете придбати дане медикаментозне засіб лише за наявності рецепту від Вашого лікуючого спеціаліста.

Термін придатності ліків триває 36 місяців з тієї дати, яка вказана на кожній упаковці лікарського засобу.