Препарат є антибактеріальним засобом.

Форма випуску, склад

Виробляють Коломіцин Ін'єкцію у вигляді білого порошку, який закупорений у флакони, упаковані в картонну упаковку, по 10 флаконів у кожну пачку.

Склад: колистиметату натрію 33,3 мг або 66,6 мг, залежно від обсягу ліки.

Показання до застосування

Лікарі рекомендують використовувати медикаментозне засіб при таких хворобах пацієнтів: інфекції нижніх дихальних шляхів, легеневі інфекції, кістозний фіброз.

Протипоказання

Не рекомендується вживати лікарський засіб, якщо Ви спостерігаєте за своїми показниками здоров'я Вашого організму таких, як чутливість до складу медикаменту, а саме до інгредієнтів, на яких у Вас можуть з'явитися алергічні реакції.

Період вагітності і грудного вигодовування

Перед вживанням медикаментозного засобу зверніть свою увагу на склад препарату. Якщо він не становить небезпеку для Вашого здоров'я та здоров'я Вашого малюка, то можете вживати ліки, але враховуйте ризики перед тим, як почнете його використовувати.

Спосіб застосування

Лікарі не рекомендують займатися самолікуванням, самостійно встановлювати свою дозування препарату, тому зверніться до свого лікуючого фахівця, який призначить Вам ту дозу, яка Вам необхідна за Вашим захворюванню або ж для його профілактики.

Всі фахівці рекомендують приймати медикаментозний засіб у такому дозуванні: протягом 5 хвилин ввести 10 мл ліки хворому, залежно від ступеня тяжкості захворювання пацієнта, можна вводити протягом 30 хвилин 50 мл препарату, але при цьому його необхідно розвести у воді для ін'єкцій і з 0,9% розчину натрію хлориду для інфузій.

Курс лікування залежить від ефективності застосування ліків, тому кожному він визначається в індивідуальному порядку, але лікарі рекомендують використовувати препарат мінімум 5 днів, а максимум – 12.

Передозування

З приводу ситуацій, коли було зареєстровано використання лікарського засобу в більшій мірі, ніж рекомендує лікуючий спеціаліст, були зафіксовані такі симптоми у пацієнтів: зупинка дихання, нейром'язова блокада, м'язова слабкість, апное. Також можуть посилюватися побічні ефекти організму хворого на препарат.

Побічні реакції

Зареєстровані такі побічні ефекти у пацієнтів, які приймали цей лікарський засіб: атаксія, психоз, шкірний свербіж, висипання на шкірі, апное, запаморочення, головний біль, сплутаність свідомості, медикаментозна лихоманка, кропив'янка, анафілактичний шок, порушення зору і слуху, гіпотензія, вазомоторна нестійкість, подразнення на місці введення ліків.

Умови зберігання

Зберігати медикаментозне засіб необхідно при температурі не вище +20 °С. Місце для заощадження має бути дуже темним, при цьому має бути дуже сухим і недоступним для дітей, які не досягли віку 18 років, щоб уникнути наслідків надалі.

В аптеках Ви можете придбати даний лікарський засіб тільки при наданні рецептів від свого лікаря.

Термін придатності препарату становить 36 місяців від дати виготовлення, яка, в обов'язковому порядку, вказана на кожній упаковці ліків.