Основою препарату Імуноглобулін п/вірусу Простого Герпесу 2 Типу є імуноглобуліни (антитіла до вірусу простого герпесу II типу), виділені з плазми або сироватки крові людини, очищені і концентровані методом фракціонування етиловим спиртом. Препарат підвищує кошти вродженого імунітету і стійкість організму до впливу різних факторів.

Форма випуску, склад

Препарат Імуноглобулін п/вірусу Простого Герпесу 2 Типу виробляють у вигляді розчину для проведення ін'єкцій, який являє собою прозору, безбарвну або жовтувату рідину. У процесі зберігання можливе випадання незначного осаду.

До складу розчину входить активний компонент: специфічні до вірусу герпесу простого 2 типу – титр антитіл становить не менш ніж 1:640, а також додаткові речовини: гліцин, натрію хлорид, вода для ін'єкцій.

В одній пачці 5 або 10 ампул по 1,5 мл або 3 мл

Показання до застосування

Препарат застосовують і призначають для лікування і профілактики захворювань, які були викликані вірусом простого герпесу II типу:

Протипоказання

Імуноглобулін п/вірусу Простого Герпесу 2 Типу один з тих препаратів, які практично не мають протипоказань. Не застосовують препарат при наявності підвищеної чутливості до складових компонентів, алергії на білкові препарати крові в анамнезі, тяжкої тромбоцитопенії та інших розладів гемостазу.

Період вагітності і грудного вигодовування

Застосовувати препарат вагітним жінкам і годуючим мамам можна тільки після консультації та рекомендації лікуючого лікаря.

Спосіб застосування

Препарат Імуноглобулін п/вірусу Простого Герпесу 2 Типу призначений тільки для внутрішньом'язового введення у верхню зовнішню частину сідничного м'яза. Для лікування первинної і рецидивуючої генітальної герпетичної інфекції рекомендована доза становить 1,5 мл одноразово з інтервалом в 3 дні. Курс терапії 7 ін'єкцій, а також слід проводити локальну обробку висипань.

При генітальної герпетичної інфекції у вагітних жінок рекомендована доза становить 1,5 мл одноразово з інтервалом в 3 дні. Курс терапії становить 6 ін'єкцій. Лікування проводять у два курсу, перший починають тільки після 12 тижня вагітності, другий після 36 тижнів. Після чого протягом 5 днів препарат застосовують інтравагінально шприцом без голки в дозуванні по 1,5 мл раз на день.

Передозування

Про випадки передозування препаратом не повідомлялось.

Побічні реакції

Введення розчину може викликати місцеві реакції у вигляді: алергічних реакцій різного характеру, гиперимии, підвищення температури тіла до 37,5 градусів. У дуже рідкісних випадках застосування препарату може викликати анафілактичний шок, тому пацієнти, які отримали препарат, протягом півгодини повинні перебувати під наглядом медичних працівників.

Умови зберігання

Препарат необхідно зберігати в прохолодному місці при температурі від +2 °C до +8°C, без попадання прямих сонячних променів та доступу дітям.

Термін придатності розчину становить 24 місяці. Відпуск з аптек виключно за рецептом.