Призначений для лікування пухлин, пригнічує їх ріст і впливає на ряд біохімічних процесів. Пригнічує активність моноаминооксидаз, зміцнює стінки мембран і субклітинних структур біомембран, роблячи їх менш проникними, пригнічує метаболізм ксенобіотиків.

Сегідрин лікує злоякісні новоутворення останніх стадій, знімаючи симптоми.

На відміну від інших препаратів, протипухлинного характеру, не має миелодепрессивными властивостями.

Лікарський препарат починає діяти через 2 години після прийому однієї таблетки. Препарат швидко абсорбується і має здатність до кумуляції. Накопичується переважно в печінці, нирках і легенях.

Форма випуску, склад

Сегідрин проводиться в таблетках для перорального прийому. Таблетки вкриті розчинної у кишечнику оболонкою, щоб активні речовини потрапили прямо за призначенням для всмоктування в ШКТ.

Активна діюча речовина - сульфат гідразину. В якості допоміжних використовуються гідрофосфат кальцію, повідон низькомолекулярний, магнію стеарат, колоїдний діоксид кремнію, сополімер метакрилової кислоти, тальк, макрогол, діоксид титану, барвник.

Розфасовка може бути наступною – 10 таблеток в контурній упаковці, в свою чергу в одою банку з полімеру міститься 5 таких упаковок.

Показання до застосування

Лікування симптомів злоякісних пухлин місцевої і диссерминированной форми.

Сегідрин знижує больові відчуття, усуває синдроми болю, відчуття слабкості. Усуває кашель, задишку, високу температуру. Підвищує апетит, загальну активність фізичного тіла.

Сегідрин призначається при останніх стадіях злоякісних пухлинах.

Протипоказання

Препарат протипоказаний при підвищеній сенситивности до компонентів ліки.

Не застосовується для лікування вагітних і годуючих жінок, дітей.

Обережно слід пити таблетки Сегідрин при явних порушеннях в роботі печінки і нирок.

Не рекомендується одночасний прийом Сегідрину з алкоголем і барбітуратами.

Період вагітності і грудного вигодовування

Сульфат гідразину протипоказаний для застосування жінками у періоди виношування і вигодовування грудьми дитини.

Спосіб застосування

Таблетки приймають перорально до або після їжі в інтервалі одного-двох годин. Дотримуватися інтервал потрібно так само і з прийомом інших препаратів.

Рекомендована доза для дорослих – 3 таблетки в день – вранці, вдень і ввечері по одній. У курс терапії входить прийом 100 таблеток.

Якщо препарат погано переноситься, прибирають один прийом таблетки в день. Загальна кількість необхідних для прийому таблеток не змінюється.

Наступний курс терапії проводиться не раніше, ніж через два тижні. Кількість курсів не обмежена, слід лише збільшувати інтервали на одну-два тижні між курсами.

Передозування

Фактів передозування препаратом на практиці не зафіксовано. Проте, теоретично, можливе посилення побічних реакцій на препарат.

Побічні реакції

При прийомі препарату можуть з'являтися розлади системи органів шлунково-кишкового тракту. Вони проходять самостійно при зниженні дозування.

Вкрай рідко можуть зустрічатися загальне нервове збудження, поліневрит, безсоння.

У цьому разі показано симптоматичне лікування.

Умови зберігання

Зберігають препарат у недоступному для дітей місці, при температурному режимі не вище 25 градусів за Цельсієм.

Найкраще зберігати Сегідрин в сухому і темному місці.