Імуно Тайсс відноситься до групи імуностимуляторів, його застосовують для підтримки захисних сил організму. Ехінацея, що входить до складу препарату, це один з найбільш ефективних стимуляторів імунної системи рослинного походження. Діє як сильний антибіотик в боротьбі з багатьма запальними захворюваннями і інфекціями, посилюючи активність білків, що захищають організм від різних мікроорганізмів, також стимулює клітини імунної системи до поглинання бактерій, чужорідних частинок і вірусів.

Перед тим як розпочати застосування крапель Імуно Тайсс бажано проконсультуватися з лікарем.

Форма випуску, склад

Препарат Імуно Тайсс виробляють у вигляді крапель з ароматним запахом, жовто-зеленого кольору, пекучі на смак. У склад 1 г (30 крапель) входить активна речовина: настоянка ехінацеї вузьколистої (0,333 г).

Допоміжні компоненти в складі даного засобу: спирт етиловий 70% та вода очищена.

У пачці упакований один скляний флакон 50 мл

Показання до застосування

Краплі Імуно Тайсс застосовують і призначають у складі комплексного лікування при простудних захворюваннях для активації захисних сил організму, також препарат показаний для профілактики інфекційних захворювань дихальних шляхів.

Протипоказання

Препарат Імуно Тайсс протипоказаний для застосування при туберкульозі, розсіяному склерозі, лейкозі, колагеном та інших аутоімунних захворюваннях, ревматизе, ВІЛ-інфекції та Снід.

Не слід приймати краплі пацієнтам з алергічними реакціями на рослини родини складноцвітих, захворюваннями печінки, а також хворим на епілепсію, алкоголізмом і в дитячому віці до 12 років.

Період вагітності і грудного вигодовування

Прийом препарату Імуно Тайсс під час вагітності та жінкам, які годують груддю протипоказаний.

Спосіб застосування

Препарат Імуно Тайсс призначений для орального застосування.

Для профілактики простудних захворювань рекомендована доза для дорослих та дітей, вік яких старше 12 років становить по 20-30 крапель 3 рази на день.

У разі гострих захворювань спочатку приймають 50 крапель, після чого доза становить 10-20 крапель з інтервалом в 1 годину. Продовжують лікування у звичайній дозі 20-30 крапель 3 рази на день.

Краплі необхідно потримати трохи в роті і тільки після цього проковтнути.

Тривалість терапії-не більше 2 місяців.

Передозування

Про випадки передозування препаратом Імуно Тайсс не повідомлялося.

Однак у разі інтоксикації можливе посилення побічних реакцій, застосування у високих дозах може спричинити алкогольне отруєння (оскільки у складі крапель присутній спирт 50 об. %).

Побічні реакції

Краплі Імуно Тайсс дуже рідко викликає побічні ефекти, але в деяких випадках застосування препарату може призвести до виникнення алергічний реакцій, а також набряку обличчя, висипаннях на шкірі, утруднення дихання, свербежу, запаморочення, нудоти, діареї, блювання, зниження артеріального тиску.

При появі будь-яких негативних реакцій необхідно відмінити прийом препарату і проконсультуватися з лікарем відповідно подальшого застосування.

Умови зберігання

Препарат Імуно Тайсс необхідно зберігати в місці, до якого не мають доступ діти, при температурі не вище +25 °C, без попадання прямих сонячних променів. Термін придатності становить 36 місяців. Після розкриття флакона краплі необхідно використати протягом 6 місяців.

Безрецептурний відпуск з аптек.