Цей засіб підвищує імунітет.

Форма випуску, склад

Випускається медикамент Цитопан у вигляді таблеток та капсул, закупорених в блістери, 30-60 капсул або таблеток у кожен, упаковані в картонну коробку, по 3 блістери в кожну.

Склад ліки: 200 мг порошку слані ламінарія, 80 мг порошку антлеров північних зрілих оленів.

Показання до застосування

Використовується дане медикаментозне засіб в якості додаткового джерела мікроелементів і макроелементів в організмі пацієнта.

Протипоказання

При застосуванні кожного лікарського засобу є деякі протипоказання, при яких вживати препарат не можна в жодному разі! Для даного ліки є такі протипоказання: гіперчутливість організму хворого пацієнта до інгредієнтів, які входять до складу цього лікарського засобу, так як можуть виникнути алергічні реакції організму на них. Також не можна застосовувати при захворюваннях щитовидної залози, підвищеної згортання крові, серцево-судинної патології.

Період вагітності і грудного вигодовування

Вагітним жінкам радять застосовувати даний препарат тоді, коли ризик для плода перевищується потенційною користю для матері дитини; при лактації і годування грудьми також рекомендується звернути свою увагу на склад, якщо немає компонентів, які загрожують здоров'ю Вашого малюка або Вашому здоров'ю, то можливо вживання ліків.

Спосіб застосування

Щоб уникнути виникнення передозування і прояви побічних реакцій організму на дане медикаментозне засіб, Вам рекомендується піти до кваліфікованого фахівця в даній області за визначенням дозування, щоб вилікувати Ваше захворювання.

В основному лікують фахівці в цій галузі рекомендують таку дозування лікарського засобу: під час прийому їжі приймати 2 рази в день по 1 капсулі або 1-2 таблетки – дорослі.

Приймати лікарський засіб Цитопан необхідно протягом 1-2 місяців, але якщо ефективність застосування не спостерігається, то Вам потрібно піти до свого фахівця за подальшими вказівками, щодо лікування. Курс лікування слід повторювати 2-3 рази на рік для досягнення більшого ефекту на організм хворого пацієнта.

Передозування

Перевищення рекомендованої лікарем дозування не спостерігалося за весь період використання для лікування даного лікарського засобу. Інформації про це недостатньо.

Побічні реакції

При застосуванні кожного лікарського засобу є деякі протипоказання, при яких вживати препарат не можна в жодному разі! Для даного ліки є такі протипоказання: гіперчутливість організму хворого пацієнта до інгредієнтів, які входять до складу цього лікарського засобу, так як можуть виникнути алергічні реакції організму на них.

Умови зберігання

Для заощадження даного ліки необхідно дотримуватися таких умов: температура не в якому разі не перевищує 25 °С, дуже темне, при цьому дуже сухе місце, до якого дітям доступ обмежений, щоб уникнути отруєння ліками дітей.

Період придатності для даного препарату триває протягом 24 місяців від дати, яка вказана на кожній пачці лікарського засобу.

У кожній аптеці Ви можете придбати медикаментозне засіб, як тільки надасте рецепт від лікаря, фармацевта.