Препарат є засобом, який відноситься до імуностимуляторів.

Форма випуску, склад

На виробництві випускають препарат у формі двояковыпуклых, темно-рожевих і помаранчевих таблеток, круглої форми, які закупорені в блістери, по 3-5 таблеток на кожен, упаковані в картонну упаковку, 1-3 блістери в кожну.

Склад: картопляний крохмаль, барвник жовтий захід, повідон, кандурин, гіпромелоза, натрію кроскрамеллоза, титану діоксид, кальцію стеарат, целюлоза мікрокристалічна, калію алюмосилікат, кальцію гідрофосфат дигідрат.

Показання до застосування

Лікарі радять використовувати медикаментозне засіб при таких захворюваннях, як респіраторний хламідіоз, лейкоэнцефалит, герпетичної інфекції, профілактика та лікування грипу, гострі респіраторні вірусні інфекції, розсіяний склероз, урогенітальний хламідіоз, увеоэнцефалит, цитомегаловірусної інфекції.

Протипоказання

Не можна застосовувати препарат тим пацієнтам, які мають чутливість до компонентів, які входять до складу, тому що при цьому можливо прояв алергічних реакцій організму хворого на препарат. Тому дивіться спочатку на склад даного медикаментозного засобу.

Період вагітності і грудного вигодовування

Перш ніж використовувати лікарський засіб, в обов'язковому порядку, необхідно піти до лікаря і звернути свою увагу на склад даного препарату. Якщо його інгредієнти, що входять до складу, не зашкодять здоров'ю Вашого малюка і Вашому здоров'ю, то можете застосовувати медикамент.

Спосіб застосування

Для того, щоб виключити появу побічних реакцій організму на ліки, Ваш лікуючий фахівець після консультації і встановлення діагнозу, призначення дозування, по якій Ви повинні вживати цей медикаментозний засіб.

Лікарі радять використовувати для лікування ліки саме в такому дозуванні: застосовувати після прийому їжі всередину по 125-250 мг, залежно від діагнозу, який поставив лікуючий лікар. Максимальна доза не повинна бути більше 5 г за весь курс застосування ліків.

Тривалість використання залежить від ефективності застосування медикаментозного засобу на організм хворого, але триває в межах 6 тижнів, але залежить від тяжкості захворювання.

Передозування

Пацієнти з необережності не використовували даний лікарський засіб у більшій мірі, ніж рекомендував лікар.

Побічні реакції

Ситуації з пацієнтами, в яких були зафіксовані побічні реакції, що були зареєстровані і при цьому спостерігалася така симптоматика: алергічні реакції, до яких відноситься шкірний свербіж, кропив'янка, висипання на шкірі, кропив'янка, почервоніння шкіри, короткочасна лихоманка, печія, блювання, головний біль, нудота, запаморочення.

Умови зберігання

Рекомендується зберігати даний лікарський засіб у місці, яке є темним, бажано дуже сухим, до якого не мають доступ діти, яким не виповнилося 18 років, і при цьому температура цього місця, в обов'язковому порядку, не повинна перевищувати +25 °C.

У всіх аптеках Ви можете придбати дане медикаментозне засіб без наявності рецепту від Вашого лікуючого спеціаліста.

Термін придатності ліків триває 48 місяців з тієї дати, яка вказана на кожній упаковці лікарського засобу.