Сі 2 – біологічна добавка до їжі, яку приймають як імуностимулятор і джерело енергії для нормалізації обміну речовин, поліпшення стану при алергії, уповільнення процесу старіння, регуляції роботи травної та кровоносної систем. Препарат сприяє виведенню солей важких металів з організму, відновленню гормонального балансу в діяльності гіпофіза, надниркових і щитовидної залози, лікування та профілактики запальних захворювань, прискоренню процесу клітинного омолоджування і відновлення, загоєнню ран. Застосовують препарат у складі комплексного лікування для якнайшвидшого відновлення після хвороб, також при анемії, порушеннях кровообігу, розсіяному склерозі, депресії, нервово-психічному відставанні, епілепсії, психозах і неврозах, дитячий церебральний параліч і багатьох інших захворюваннях. БАД СІ 2 благотворно впливає на психіку і діяльність мозку, регулює психо-нейро-ендокринно-імунну систему, покращує роботу внутрішніх органів, забезпечує стійкість до радіоактивного опромінення. Має онкопротекторну і протимікробну дію.

Не є лікарським препаратом.

Форма випуску, склад

Виробляється препарат СІ 2 капсул масою 550 мг.

До складу даного продукту входять такі активні компоненти: афанизоменон flos-акве (харчовий концентрат) (синьо-зелені водорості), екстракт ундарии перистої, екстракт кордицепса китайського, екстракт кореня горця багатоквіткового.

Додаткові компоненти: кремнію діоксид та гидропропилметилцеллюлоза.

Показання до застосування

СІ 2 - це біологічно активна добавка до раціону харчування як додаткове джерело полісахаридів і фукойдану.

Протипоказання

Препарат СІ 2 протипоказаний особам, у яких спостерігалася індивідуальна непереносимість входять до складу компонентів.

Період вагітності і грудного вигодовування

Застосування препарату СІ 2 під час вагітності та годування груддю протипоказане.

Спосіб застосування

Прийом харчової добавки СІ 2 здійснюють під час їжі, запиваючи достатньою кількістю води.

Дорослим рекомендується приймати по 2 капсули в день. Тривалість застосування 3 місяці. При необхідності курс можна повторити. Бажано, перед тим як почати курс застосування порадитися з лікарем і слідувати його розпорядженням.

Передозування

Побічних ефектів, пов'язаних із застосуванням надмірної дози препарату, відзначено не було. Тим не менш, для того що б уникнути передозування, не слід перевищувати дозу, зазначену в інструкції по застосуванню.

Побічні реакції

Зазвичай біологічні добавки добре переносяться організмом і, як правило, не приводять до прояву побічних реакцій. У разі будь-яких небажаних явищ, які виникли під час застосування, необхідно довести до відома лікаря, який адекватно оцінити ситуації і при необхідності скоректує схему прийому, проведе відповідну терапію або скасує препарат.

Умови зберігання

У місці зберігання даного препарату необхідно забезпечити відповідні умови: температура не вище +30°C, сухість, недоступність дітям, захищеність від прямих сонячних променів. Зберігати СІ 2 слід в оригінальній упаковці.

Термін придатності препарату становить 4 роки і вказаний на кожній упаковці від виробника.

Для того що б придбати харчову добавку в аптеці рецепт лікаря не потрібно.