Препарат Артралгин-F відноситься до групи протизапальних засобів, які мають позитивний вплив на опорно-руховий апарат. Є ефективним засобом у комплексному лікуванні ревматизму, остеохондрозу, артриту, артрозу, сольового діатезу. Препарат має не тільки протизапальну, але протиревматичними, болезаспокійливими свойствоми і позитивно впливає на загальне зміцнення організму для відновлення активного способу життя.

Рослини, що входять до складу, здавна застосовувалися для лікування пошкоджених запалення сухожиль, суглобів, сприяючи їх швидкому загоєнню і наданню їм рухливості. Крім того, даний препарат має заспокійливий, помірний гіпотензивний і сечогінний ефект, приводить в норму метаболічні процеси в печінці, сприяє кращій мікроциркуляції в больовий області, зміцнює селезінку.

Артралгин-F не є лікарським препаратом.

Не рекомендується застосовувати без рекомендацій лікаря.

Склад і форма випуску

Артралгин-F виробляється у вигляді капсул, до складу яких входять: кореневище Гомаломены, плоди Нетреби, корінь Горця багатоквіткового, серцевина Драцени, корінь Стефанії, трава Сигезбекии, кореневище Смилакса, корінь Дягелю. В картонній пачці упаковано 40 капсул по 0,5 мг.

Свідчення

Артралгин-F рекомендується лікарем і застосовується як доповнення до раціону харчування в якості біологічно активної добавки для більш ефективного лікування ревматизму, артрозу, остеохондрозу, артриту, неспецифічного поліартриту в початковій стадії, артрозо-артритах різної локалізації та походження, з вираженим больовим синдромом, онімінням кінцівок і припухлістю. Також приймають Артралгин-F як засіб, що полегшує ниючі і гострі болі, пов'язані з відкладенням солей у хребті та суглобах і супроводжуються розладом сну, головним болем, підвищенням артеріального тиску. Препарат показаний як сечогінний засіб з помірною дією для нормалізації сольового обміну при сольовому діатезі і набряклості.

Протипоказання

Артралгин-F майже не має жодних протипоказань до застосування, за винятком випадків індивідуальної непереносимості до речовин, які входять до складу даного засобу.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Застосовувати Артралгин-F жінкам, в період вагітності, а також під час грудного вигодовування слід тільки після консультації та рекомендацій лікуючого лікаря та під його наглядом. Без призначення лікаря застосування даного засобу цієї категорії осіб, суворо заборонено.

Спосіб застосування та дози

Перед тим як почати курс терапії препаратом Артралгин-F необхідно проконсультуватися з лікарем.

Для дорослих пацієнтів для досягнення позитивного ефекту, необхідно приймати по 1-2 капсулі 2 рази в день.

Приймати препарат слід за півгодини до прийому їжі.

Тривалість терапії узгоджується з лікарем і визначається індивідуально для кожного пацієнта залежно від стану пацієнта та медичних показань.

Передозування

Випадків передозування у пацієнтів, які приймають препарат Артралгин-F, зафіксовано не було.

Побічні ефекти

Препарат Артралгин-F переноситься пацієнтами дуже добре, випадки, коли застосування препарату викликало які-небудь побічні ефекти, не описані.

Умови і терміни зберігання

Препарат Артралгин-F необхідно зберігати при температурі, яка відповідає кімнатній, також місце зберігання повинно бути сухим та захищеним від попадання прямих сонячних променів. Термін придатності даного препарату вказаний на упаковці від виробника. З аптек відпускається без рецепта лікаря.