Препарат Артоверта - це біологічно активна добавка, яку застосовують для підтримки функції опорно-рухової системи в нормальному стані, також це додаткове джерело глюкозаміну, хондроїтину, вітаміну С і марганцю. Препарат має протизапальну, протиревматичну дію, тим самим сприяє зміцненню кісток скелета. Ефективність Артроверта помітна вже після 15-20 днів лікування.

Основні компоненти у складі даного засобу беруть участь у побудові хрящової і кісткової тканини, дозволяють відновити механічну та еластичну цілісність хрящового матриксу, що беруть участь в синтезі суглобової рідини. Також прибирають больові відчуття, гальмують роботу агресивних факторів, які руйнують тканини суглоба, мотивують захисні функції в суглобі, що зупиняє процес переходу запалення гострої форми у хронічну.

Застосування препарату Артроверт призводить до зниження дегенеративних змін у суглобах, покращує їх рухливість і до відновлення хрящових тканин.

Артроверт дуже добре переноситься організмом, але застосовувати його без рекомендацій лікаря не бажано.

Склад і форма випуску

Препарат Артроверт проводиться у вигляді желатинових капсул. До складу даного засобу, входять такі активні компоненти: глюкозаміну сульфат, хондроїтин сульфат, вітамін С, марганець, як додаткові речовини позначені: віск бджолиний, олія соєва, лецитин.

Препарат упакований в коробку з картону по 4 блістери, в кожному з них міститься 8 капсул.

Свідчення

Препарат Артроверт застосовується за рекомендаціями лікаря як біологічна добавка до дієтичного раціону харчування в якості додаткового джерела глюкозаміну, хондроїтину, вітаміну С і марганцю, з метою утворення оптимальних умов для нормального функціонування і активації відновлення суглобів і хрящової тканини. Також Артроверт застосовують для зняття запальних процесів у суглобах.

Протипоказання

Застосування препарату Артроверт практично не має жодних протипоказань, за винятком індивідуальної чутливості до компонентів, які входять до складу біологічно активної добавки і дитячого віку.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Препарат Артроверт не призначений для вживання такої категорії осіб, жінки в період вагітності, а також під час годування груддю.

Спосіб застосування та дози

Застосовувати препарат Артроверт бажано під час прийому їжі, запиваючи при цьому достатньою кількістю води.

Рекомендована доза дорослим пацієнтам становить по 1-2 капсули 2-3 рази на добу.

Тривалість терапії від 4 до 6 тижнів, подальше лікування визначається лікарем кожному пацієнту індивідуально у залежності стану та медичних показань.

Передозування

Про випадки передозування препаратом Артроверт не повідомлялося. При прийомі препарату в дозі, яка значно перевищує рекомендовану дозу і появі будь-яких негативних реакцій, слід застосувати симптоматичне лікування та звернутися до лікаря.

Побічні ефекти

Препарат Артроверт є біологічно активною добавкою і переноситься пацієнтами дуже добре, практично не викликаючи жодних побічних ефектів. Але все-таки застосування препарату у рідкісних випадках може призвести до реакцій гіперчутливості. При появі цих симптомів варто проконсультуватися з лікарем щодо подальшого застосування.

Умови і терміни зберігання

Зберігати препарат Артроверт слід при температурі від +10°C до + 30°C ,у місці без попадання вологи і прямих сонячних променів, подалі від дітей. Термін придатності препарату становить 2 роки. Відпускається з аптек без рецепта лікаря.