Препарат Артромивит це біологічно активна добавка яку застосовують для підтримки функції опорно-рухової системи в нормальному стані, також це додаткове джерело глюкозаміну, хондроїтину, вітамінів і мінералів. Препарат має протизапальну, загальнозміцнюючу, знеболюючу, спазмолітичну, м'язово-релаксуючою протиревматичну дію, тим самим сприяє зміцненню кісток скелета, відновлює синтез колагену, підвищує захисні властивості організму.

Також препарат сприяє нормалізації мінерального обміну, поліпшення рухливості хворих суглобів, регенерації тканин при пошкодженні, знижує запальні процеси в суглобах, за рахунок впливу на всі компоненти суглобів Артромивит підвищує стійкість при фізичному навантаженні і в літньому віці.

Прийом препарату без рекомендацій лікаря не бажаний.

Склад і форма випуску

Препарат Артромега проводиться в таблетированой формі. До складу даного засобу, входять: хондроїтин, глюкозамін, хвоща екстракт, екстракт босвелії, вітамін В6, вітамін В9, вітамін D3, вітамін С, вітамін Е, марганець, селен, мідь, кремній, кальцій, магній, фосфор. Препарат упакований в коробку з картону по 60 таблеток.

Свідчення

Препарат Артромивит застосовується за рекомендаціями лікаря як біологічна добавка до дієтичного раціону харчування в якості додаткового джерела глюкозаміну, хондроїтину, вітамінів і мінералів, з метою утворення оптимальних умов для нормального функціонування і активації відновлення суглобів і хрящової тканини. Також Артромивит застосовують для зняття запальних процесів в суглобах (остеохондроз, артрит, артроз, подагра), при високих фізичних навантаженнях (фітнес, спортсмени) і в літньому віці для зміцнення кісткової системи,а також з метою профілактики остеоартрозу, остеохондрозу та ускладнень після перенесених респіраторно-вірусних інфекцій на тканинах суглобів.

Протипоказання

Застосування препарату Артромивит практично не має жодних протипоказань, за винятком індивідуальної чутливості до компонентів, які входять до складу біологічно активної добавки і дитячого віку.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Препарат Артромивит не рекомендований до застосування такої категорії осіб, як жінки в період вагітності, а також під час годування груддю.

Спосіб застосування та дози

Застосовувати препарат Артромивит бажано під час прийому їжі, запиваючи при цьому достатньою кількістю води.

Рекомендована доза дорослим пацієнтам, становить по 1 таблетці 2 рази на добу.

Тривалість терапії становить 1 місяць. Якщо є необхідність лікування можна повторити, але подальше лікування визначається лікарем кожному пацієнту індивідуально у залежності стану та медичних показань.

Перед застосуванням необхідна консультація лікаря.

Передозування

Про випадки передозування препаратом Артромивит не повідомлялося. При прийомі препарату в дозі, яка значно перевищує рекомендовану дозу і появі будь-яких негативних реакцій, слід застосувати симптоматичне лікування та звернутися до лікаря.

Побічні ефекти

Препарат Артромивит є біологічно активною добавкою і переноситься пацієнтами дуже добре, практично не викликаючи жодних побічних ефектів. Але все-таки застосування препарату при схильності пацієнта до алергії, може привести до алергічних реакцій, що входять до складу компоненти. При появі цих або будь-яких інших симптомів варто проконсультуватися з лікарем щодо подальшого застосування.

Умови і терміни зберігання

Зберігати препарат Артромивит слід при температурі до + 25°C ,у місці без попадання вологи і прямих сонячних променів, подалі від дітей. Термін придатності препарату становить 24 місяці. Відпускається з аптек без рецепта лікаря.