Препарат Карипаин Крем сучасне лікарський засіб для тіла, що володіє антисептичним, седативну та протимікробну дію при запаленнях в суглобах, а також при грижі міжхребцевих дисків. Крем рекомендується для оздоровлення тіла, покращує мікроциркуляцію в тканинах, уповільнює процес старіння, знімає біль, сприяє поліпшенню стану і пружності шкіри.

Папаїн, що входить до складу гелю, це природний фермент рослинного походження, що впливає на грижу міжхребцевих дисків. Грижа поступово зменшується і стає м'якою, як результат, нервові закінчення, які вона затискає, звільняються, а біль у хребті з часом зникає.

Гіалуронова кислота - полісахарид тваринного походження, який оберігає поверхню суглобового хряща, знижує сприйняття болю і нормалізує властивості суглобової рідини. Глюказамин надає захисну дію на хрящові тканини та приймає активну участь побудова хрящових тканин.

Склад і форма випуску

Препарат Карипаин виробляють у вигляді крему для зовнішнього застосування.Крем в пластиковій тубі об'ємом 50 р. До складу даного засобу входять такі активні речовини: папаїн, гіалуронова кислота, глюкозаміну гідрохлорид, в якості додаткових компонентів у складі позначені: вода очищена, ланолін, вазелін,мінеральне масло, гліцерин, дехимульс Полиглицерин-2-гидроксистеарат, парфумерна композиція, полиглицерил-3 диизостеарат, неомеккин. В одній картонній пачці упаковано по 1 тубі з кремом.

Свідчення

Препарат Карипаин Крем застосовують для лікування таких хвороб:

остеоартроз;

остеохондроз;

• міжхребцеві грижі;

дискогенний радикуліт;

• протрузія міжхребцевого диска;

остеоартрит;

• суглобові контрактури;

• келоїдні шрами і рубці.

Протипоказання

Карипаин Крем протипоказаний до застосування при індивідуальній чутливості до складових компонентів даного засобу, а також при секвестрації грижі диска, гострих запаленнях в тканинах і фораменальном розташуванні секвестру.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Препарат Карапаин Крем застосовувати під час вагітності, а також годуючим мамам протипоказано.

Спосіб застосування та дози

Препарат Карипаин Крем наносять масажними рухами на відповідні ділянки тіла над місцем ураження і втирають до тих пір, поки крем повністю не всмокчеться в шкіру. Робити ці процедури потрібно 2-3 рази в день. Курс застосування становить близько 20-30 днів, але при необхідності курс лікування повторюють через 1-2 міс. Будь-які фізичні навантаження під час лікування цим препаратом протипоказане. Крем можна використовувати не тільки для звичайного зовнішнього застосування, але і при візиті в физиокабинет для проведення ультразвуку або фонофорезу.

Передозування

Випадків передозування при застосуванні препарату Карипаин Крем не спостерігалося.

Побічні ефекти

Препарат Карипаин Крем добре переносимо пацієнтами і практично не викликає ніяких негативних реакцій, але в дуже рідкісних випадках може викликати слабкі алергічні реакції та відчуття печіння.

Умови і терміни зберігання

Карипаин Крем необхідно зберігати в недоступному дітей місці, при температурі не більше +25°C, в оригінальній упаковці. Термін придатності препарату становить 2 роки від дати виробництва. Безрецептурний відпуск.