Препарат Карипаин Сухий Бальзам сучасне лікарський засіб для тіла, що володіє антисептичним, седативну та протимікробну дію при запаленнях в суглобах, а також при грижі міжхребцевих дисків. Препарат рекомендується для оздоровлення тіла, покращує мікроциркуляцію в тканинах, уповільнює процес старіння, знімає біль, сприяє поліпшенню стану і пружності шкіри.

Природні ферменти рослинного походження, що входять до складу сухого бальзаму, впливають на грижу міжхребцевих дисків. Грижа поступово зменшується і стає м'якою, як результат, нервові закінчення, які вона затискає, звільняються і біль у хребті з часом зникає. Карипаин Сухий Бальзам застосовують для лікування початкових форм захворювань, так і для хронічних захворювань.

Склад і форма випуску

Препарат Карипаин Сухий Бальзам виробляють у вигляді сухого порошку для зовнішнього застосування. Флакон з темного скла ємністю 10 мл містить 1 г сухого бальзаму. До складу засобу входять такі активні речовини: папаїн, лізоцим, хімопапаїн, в якості додаткових компонентів у складі позначені: хлорид натрію, D (+) - лактоза. В одній картонній пачці упаковано по 10 флаконів з сухим бальзамом разом з інструкцією по застосуванню.

Свідчення

Препарат Карипаин Сухий Бальзам застосовують для лікування таких хвороб:

остеоартроз;

• остеохондроз;

• міжхребетні грижі;

дискогенний радикуліт;

• протрузія міжхребцевого диска;

• остеоартрит;

• суглобові контрактури;

• келоїдні шрами і рубці.

Протипоказання

Карипаин Сухий Бальзам протипоказаний до застосування при індивідуальній чутливості до складових компонентів даного засобу, а також при секвестрації грижі диска, гострих запаленнях в тканинах та фораменальному розташуванню секвестру. Також препарат не можна застосовувати внутрішньом'язово та внутрішньовенно.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Препарат Карапаин Сухий Бальзам застосовувати під час вагітності, а також годуючим мамам протипоказано.

Спосіб застосування та дози

Перед тим як застосовувати препарат, вміст флакона з сухою бальзамом для тіла 1 м, необхідно розчинити у воді, приблизно 10 мл Препарат Карипаин Сухий Бальзам наносять масажними рухами на відповідні ділянки тіла над місцем ураження і втирають до тих пір, поки розчин повністю не вбереться в шкіру. Робити цю процедуру потрібно 1 раз в день. Курс застосування становить близько 20-30 днів, але при необхідності курс лікування повторюють через 1-2 міс. Будь-які фізичні навантаження під час лікування цим препаратом протипоказане. Препарат також використовують не тільки для звичайного зовнішнього застосування, але і при візиті в физиокабинет для проведення електрофорезу з позитивного полюса. Безпосередньо перед початком процедури вміст флакона необхідно розчинити в 5-10 мл фізіологічного розчину. У вже готовий розчин додається Димексид 2-3 краплі. На фільтрувальний папір білого кольору, розміщений на прокладках електрода, наноситься розчин. Температура прокладок - 36-39 °С, сила струму до 10-15 мА, тривалість процедури від 10 до 20 хвилин.

Передозування

Випадків передозування при застосуванні препарату Карипаин Сухий Бальзам не спостерігалося.

Побічні ефекти

Препарат Карипаин Сухий Бальзам добре переносимо пацієнтами і практично не викликає ніяких негативних реакцій, але в дуже рідкісних випадках може викликати слабкі алергічні реакції.

Умови і терміни зберігання

Карипаин Сухий Бальзам необхідно зберігати в недоступному дітям сухому, темному місці, при температурі не більше +20°C, в оригінальній упаковці. Термін придатності препарату становить 2 роки від дати виробництва. Безрецептурний відпуск.