Препарат Карипаин Ультра Гель сучасне лікарський засіб для тіла, що володіє антисептичним, седативну та протимікробну дію при запаленнях в суглобах, а також при грижі міжхребцевих дисків. Гель рекомендується для оздоровлення тіла, покращує мікроциркуляцію в тканинах, уповільнює процес старіння, знімає біль, сприяє поліпшенню стану і пружності шкіри.

Папаїн, що входить до складу гелю, це природний фермент рослинного походження, що впливає на грижу міжхребцевих дисків. Грижа поступово зменшується і стає м'якою, як результат, нервові закінчення, які вона затискає, звільняються і біль у хребті з часом зникає.

Хондроїтину сульфат володіє протизапальним ефектом, стимулює регенирацию тканин, знижує больові відчуття, сприяє утриманню води, дає можливість більшій рухливості суглобів і відновлює амортизуючу функцію хрящових тканин.

Гіалуронова кислота - полісахарид тваринного походження, який оберігає поверхню суглобового хряща, знижує сприйняття болю і нормалізує властивості суглобової рідини.

Екстракт босвелії володіє протизапальною дією, також має седативні, протимікробні і антисептичні властивості.

Транскутол - чрезкожный (транскутанный) сучасний провідник, який забезпечує доставку в потрібних дозах, всіх активних компонентів гелю через шкіру в саму вглиб тканин. Також має властивість дозовано вивільняти з тканин активні речовини та їх комплекси.

Склад і форма випуску

Препарат Карипаин Ультра Гель виробляють у вигляді гелю для зовнішнього застосування. Гель в пластиковій тубі об'ємом 30 мл. До складу даного засобу входять такі активні речовини: папаїн, гіалуронова кислота, транскутол, хондроїтину сульфат, екстракт босвелії, в якості додаткових компонентів у складі позначені: сорбітол, парфумерна композиція, гетерополисахарид, полігліколь 400, эмульгин HRE 455, консервант, аскорбінова кислота, вода очищена. В одній картонній пачці упаковано по 1 тубу з гелем.

Свідчення

Препарат Карипаин Ультра Гель застосовують для лікування таких хвороб:

остеоартроз;

• остеохондроз;

міжхребетні грижі;

дискогенний радикуліт;

• протрузія міжхребцевого диска;

остеоартрит;

• суглобові контрактури;

• келоїдні шрами і рубці.

Протипоказання

Карипаин Ультра Гель протипоказаний до застосування при індивідуальній чутливості до складових компонентів даного засобу, а також при секвестрації грижі диска, гострих запаленнях в тканинах та фораменальному розташуванню секвестру.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Препарат Карапаин Ультра Гель застосовувати під час вагітності, а також годуючим мамам протипоказано.

Спосіб застосування та дози

Препарат Карипаин Ультра Гель наносять масажними рухами на відповідні ділянки тіла над місцем ураження і втирають до тих пір, поки гель повністю не вбереться в шкіру. Робити ці процедури потрібно 2-3 рази в день. Курс застосування становить близько 20-30 днів, але при необхідності курс лікування повторюють через 1-2 міс. Будь-які фізичні навантаження під час лікування цим препаратом протипоказане. Гель можна використовувати не тільки для звичайного зовнішнього застосування, але і при візиті в физиокабинет для проведення ультразвуку або електрофорезу.

Передозування

Випадків передозування при застосуванні препарату Карипаин Ультра Гель не спостерігалося.

Побічні ефекти

Препарат Карипаин Ультра Гель добре переносимо пацієнтами і практично не викликає ніяких негативних реакцій, але в дуже рідкісних випадках може викликати слабкі алергічні реакції та відчуття печіння.

Умови і терміни зберігання

Карипаин Ультра Гель необхідно зберігати в недоступному дітей місці, при температурі не більше +25°C, в оригінальній упаковці. Термін придатності препарату становить 2 роки від дати виробництва. Безрецептурний відпуск.