Препарат Стоп Артроз відноситься до групи протизапальних засобів, які мають позитивний вплив на опорно-руховий апарат. Препарат має не тільки протизапальну, але протиревматичними властивостями, тим самим зміцнює кістки скелета. Основні компоненти глюкозамін сульфат і хондроїтин сульфат бере участь у побудові кісткової та хрящової тканин, синтезі суглобової рідини, створенні сухожилля, шкіри і сполучної тканини. Також сприяє зменшення дегенеративних змін у суглобах, покращуючи при цьому, їх рухливість і призводить до відновленню хрящових поверхонь. Стоп Артроз дуже добре переноситься пацієнтами, але застосовувати його самостійно без рекомендацій лікаря протипоказано.

Не містить ГМО.

Склад і форма випуску

Препарат Стоп Артроз виробляють у вигляді кристалічного порошку для орального розчину, який не має запаху, може бути як білого, так і практично білого кольору. До складу цього препарату входять активні компоненти: глюкозамін сульфат 850 мг, хондроїтин сульфат 250мг, а також додаткові речовини: аспартам, сорбіт, лимонна кислота, поліетиленгліколь.

В картонній пачці упаковано по 10, 20 або 30 саше. Маса одного саше становить 3,6 р.

Свідчення

Препарат Стоп Артроз рекомендується лікарем і застосовується як доповнення в раціон дієтичного харчування в якості додаткового джерела глюкозаміну, хондроїтину, для підтримки суглобів в нормальному стані, зміцнення сполучної тканини і природного відновлення хрящової тканини.

Препарат застосовують для полегшення симптомів легкого та помірного болю. Також може призначатися пацієнтам у період реабілітації після перенесених тяжких захворювань.

Протипоказання

Препарат Стоп Артроз має ряд протипоказань до застосування: схильність до кровотеч, порушення функції печінки і нирок, фенілкетонурія, дитячий вік до 18 років, а також випадки індивідуальної непереносимості до речовин, які входять до складу даного засобу. Такий компонент у складі препарату, глюкозамін виробляють з панцирів молюсків, в цьому випадку, людям страждаючим алергією на молюсків, не можна використовувати Стоп Артроз.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Застосовувати препарат Стоп Артроз жінкам, в період вагітності, а також під час грудного вигодовування протипоказане.

Спосіб застосування та дози

Препарат Стоп Артроз призначений для прийому безпосередньо всередину.

Перед тим, як почати лікування необхідно проконсультуватися з лікарем.

Приймати препарат необхідно під час прийому їжі, розчинивши при цьому, вміст одного саше в склянці води.

Рекомендована добова доза становить 1 саше (1500 мг глюкозаміну сульфату). Тривалість терапії становить 1-2 місяці, якщо є необхідність лікування можна повторювати декілька рази на рік через місяць перерви. Але варто відзначити, що подальше застосування та термін споживання узгоджується з лікарем і визначається індивідуально для кожного пацієнта залежно від стану пацієнта та медичних показань.

Якщо через 2-3 місяці застосування не настав ніякого полегшення симптомів, варто переглянути продовження лікування Стоп Артрозом. Не можна самостійно, без консультації з лікарем, припиняти прийом препарату.

Передозування

У разі значного перевищення рекомендованої дози препарату Стоп Артроз можуть виникнути такі симптоми або ознаки: запаморочення, головний біль, дезорієнтація, нудота, біль в суглобах, блювання, запор або діарея.

Побічні ефекти

Застосування препарату Стоп Артроз може викликати негативні реакції у вигляді: біль та дискомфорт у животі, диспепсії, метеоризму, головного болю, сонливості, стомленості і запаморочення. Прийом препарату може призвести до розвитку алергічних реакцій, еритеми, порушення зору, а також викликати свербіж, ангіоневротичний набряк, висип, кропив'янка, підвищення рівня вмісту глюкози в крові, нудоту, бронхіальну астму, випадання волосся, діарею або запор.

Умови і терміни зберігання

Основними умовами для зберігання препарату Стоп Артроз є: недоступність дітям, температура до + 25°C, сухе і темне місце, оригінальна упаковка. Термін придатності препарату становить 36 місяців. З аптек відпускається без рецепта лікаря.