Бальзам Там-Біль застосовують у аювердической терапії в якості косметичного лікувально-профілактичного засобу з болезаспокійливу і протизапальну властивість. Це сильнодіючий знеболювальний препарат, який застосовують при захворюваннях опорно-рухового апарату. Бальзам запобігає випаровуванню води, зменшуючи тепловіддачу і тим самим, зігріває шкіру. Підсилює обмін речовин і кровообіг, стимулює регенерацію клітин, зменшує біль, підвищує імунітет шкіри, а також знімає спазми.

Дія препарату:

  • екстракт чорної тополі, має болезаспокійливу і протизапальну властивість, у медицині його використовують зовнішньо при захворюваннях суглобів і подагрі;

  • екстракт евкаліпта – це дуже корисне в'яжучу, дезінфікуючу і болезаспокійливий засіб, сприяє регенерації шкіри;

  • екстракт сосни - має протизапальну, болезаспокійливу, а також заспокійливу дію.

  • екстракт липи - має протизапальну, відволікаючу і заспокійливим властивістю;

  • масло гаултерии (Gaultheria prucumbens) - чинить протизапальну, антимікробну і болезаспокійливу дію, знімає свербіж шкіри;

  • ефірне масло евкаліпта - знімає спазми, діє протизапально, також сприяє сприятливому впливу на обмін білків у шкірі;

  • ефірне масло ялиці - зменшує м'язовий біль при радикуліті, підвищених фізичних навантаженнях, остеохондрозі, сприяє стимуляції кровообігу;

  • ефірне масло гвоздики – використовується для лікування ревматизму, неврологічної болю, артриту, бронхіті, має розігрівають і очисними властивостями.

Склад і форма випуску

Препарат Там-Біль виробляють у вигляді бальзаму-мазі.

До складу препарату входять такі екстракти чорного тополі, сосни, евкаліпта і липи, а також масло Гаултерии (Gaultheria prucumbens), ефірні олії евкаліпта, гвоздики, ялиці.

У пачці з картону міститься одна банка 35 р.

Свідчення

Препарат Там-Біль застосують і призначають при гострих болях, артритах, болі в спині та м'язах, запаленнях, остеохондрозі, радикуліті, при підвищених фізичних навантаженнях, заняттях спортом, для зменшення м'язового болю, також бальзам використовується при лікуванні неврологічних захворювань та болях в суглобах.

Протипоказання

Препарат Там-Біль не можна застосовувати при наявності підвищеної чутливості щодо входять до складу компонентів.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Чи можна застосовувати препарат Там-Біль жінкам у період вагітності і годуючим мамам визначає лікуючий лікар.

Спосіб застосування та дози

Бальзам Там-Біль необхідно наносити тонким шаром на проблемні ділянки і при цьому ретельно втирати масажними рухами в шкіру. Якщо є необхідність нанесення можна повторити.

Препарат можна використовувати для лікувального і спортивного масажу. Також слід враховувати, що наносити мазь на ушкоджені ділянки шкіри не рекомендується. Бажано, перед початком лікування проконсультуватися з лікарем, який визначить необхідність застосування і тривалість терапії.

Передозування

Випадки передозування препаратом Там-Біль ніде не описані.

Побічні ефекти

Застосування препарату Там-Біль дуже рідко призводить до прояву побічних ефектів, передбачається, що застосування бальзаму може викликати алергічні шкірні реакції.

Умови і терміни зберігання

Зберігати препарат Там-Біль слід при кімнатній температурі, в оригінальній упаковці, подалі від дітей, в місці, захищеному від попадання прямих сонячних променів.

Термін придатності даного засобу вказаний на упаковці від виробника.

Використовувати препарат після закінчення терміну придатності заборонено.

Відпуск з аптек провадиться без надання рецепта лікаря.