Ібупрофен – це препарат, що входить до групи нестероїдних протизапальних засобів. Він є похідним пропіонової кислоти. Він демонструє виражене антипиретическое, знеболюючу і протизапальну дію. Ібупрофен інгібує синтез простагландинів, які є медіаторами болю та запалення, що сприяє усуненню больового синдрому, підвищення температури тіла і запалення. Крім цього, ібупрофен оборотно інгібує агрегацію тромбоцитів.

Склад і форма випуску

Таблетки, які вкриті кишковорозчинною плівковою оболонкою. Кожна таблетка містить 400 мг ібупрофену. Таблетки розміщені у блістерах, по 1 або 2 блістери в картонній коробці.

Свідчення

Нуросан призначений для симптоматичного лікування болю різного генезу легкого та середнього ступеня інтенсивності. Лікарський засіб застосовують для усунення зубного болю, мігрені, головного болю, менструальних болів, лихоманки, ревматичних болів, болів в спині, в суглобах і м'язах.

Протипоказання

Чутливість до ібупрофену, ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних препаратів, що виявляється розвитком алергічного риніту, бронхіальної астми, ангіоневротичного набряку і кропив'янки.

Використання препарат неможливо, якщо хворий страждає виразковим ураженням кишечника та шлунка в гострому періоді, схильністю до кровотеч з верхніх відділів травної системи, гострої ниркової, печінкової і серцевої недостатністю.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

В ході вивчення ібупрофену, було встановлено, що інгібування синтезу простагландинів здатне негативно впливати на розвиток ембріона і плода, що не дозволяє застосовувати препарат у терапії цих хворих.

Використання Нуросана несумісне з грудним вигодовуванням.

Спосіб застосування та дози

Препарат у лікувальних цілях може використовуватися в терапії дітей від 12 років і дорослих. Лікарський засіб призначений для прийому короткими курсами. Препарат рекомендується приймати три рази на добу по 1 таблетці через рівні проміжки часу.

Не рекомендується збільшувати разову дозу лікарського засобу, так як прийом препарату у дозі більше 400 мг не сприяє підвищенню його терапевтичного ефекту кошти, але при цьому збільшує ймовірність розвитку побічних симптомів.

При призначенні препарату хворим, які страждають легкими порушеннями в роботі печінки або нирок, а також особам літнього віку корекція дози не проводиться.

При збереженні симптомів захворювання з моменту початку лікування більше 3 днів, необхідно проконсультуватися з лікарем щодо доцільності подальшого використання препарату.

Передозування

При гострому отруєнні ібупрофеном у хворих спостерігається розвиток нудоти, блювоти, епігастральній болю, порушення стільця. Також у деяких пацієнтів може з'явитися шум у вухах, запаморочення, головний біль та кровотеча з верхніх відділів шлунково-кишкового тракту. При важких формах інтоксикації можливе ураження центральної нервової системи, що проявляється підвищеною сонливістю, порушенням, дезорієнтацією, комою, судомами, метаболічним ацидозом.

Для нормалізації стану хворого призначають промивання шлунка, прийом сорбентных коштів і симптоматичне лікування. При важкому передозуванні хворому призначають проведення форсованого діурезу, моніторинг роботи серця і бронхолегеневої системи.

Побічні ефекти

Алергічні реакції, кровотечі з верхніх відділів шлунково-кишкового тракту, виразкова або эрозивное ураження органів травлення, порушення зору, сонливість запалення зорового нерва, диспепсичні розлади, бронхоспазм, головний біль, ангіоневротичний набряк.

Умови і терміни зберігання

Нуросан необхідно зберігати в місцях, які недосяжні для дітей, а також захищені від вологи і світла. Тривалість зберігання таблеток – 3 роки.