Головним діючим компонентом препарату є ібупрофен – нестероїдний знеболювальне протизапальний засіб, дія якого заснована на уповільненні синтезу простагландинів. Речовина інгібує синтез простагландинів у тканинах шляхом пригнічення активності циклооксигенази, яка стимулює утворення простагландинів з арахідонової кислоти.

Механізм дії парацетамолу не повністю визначений, проте існують відомості, що дозволяють зробити висновок, що він надає анальгетичну вплив на центральну нервову систему. Крім цього, біохімічні дослідження вказують на те, що він пригнічує активність циклооксигенази в центральній нервовій системі. Також було встановлено, що він стимулює низхідні провідні шляхи активації 5-гідрокситриптаміну, що сприяє пригнічення передачі больових імпульсів у спинному мозку.

Склад і форма випуску

Проводиться у формі таблеток для прийому всередину. Одна таблетка містить 200 мг ібупрофену та 500 мг парацетамолу. Реалізується по 6 або 12 таблеток у блістерах, по одному блістеру в картонній пачці.

Свідчення

Нурофен Лонг використовується для симптоматичного лікування болю, що виникають при менструаціях, також препарат застосовується для усунення головного болю, нападів мігрені, болю у спині, зубного болю, невралгії, болю у м'язах, ревматичного болю, болю, асоційованої з легкими формами артриту. Препарат володіє більш вираженим знеболюючим ефектом, ніж його аналоги, не містять парацетамол.

Протипоказання

Не може призначатися пацієнтам, у яких була встановлена непереносимість ібупрофену або ацетилсаліцилової кислоти, а також інших нестероїдних протизапальних препаратів, що виявляється алергічними ринітами, кропив'янкою, бронхіальної астми та ангіоневротичним набряком. Крім цього, препарат не призначається хворим, які страждають гіперчутливістю до парацетамолу.

Препарат не може призначатися хворим, у яких є виразкові ураження кишечника або шлунка у гострій фазі, схильність до кровотеч з верхніх відділів травної системи або гостра ниркова, печінкова або серцева недостатність.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Вагітність та лактація є абсолютними протипоказаннями для призначення Нурофена Лонг

Спосіб застосування та дози

Нурофен Лонг призначений для прийому короткими курсами в мінімально ефективних дозах, які необхідні для усунення небажаних симптомів.

Дорослі хворі отримують по 1 або 2 таблетці. Часовий інтервал між прийомом таблеток не повинен бути менше 6 годин. Максимальна зворотна доза – 6 таблеток.

Якщо прийом препарат протягом 3 днів не призводить до зменшення вираженості симптомів захворювання, то необхідно звернутися до лікаря.

Передозування

У перші добу передозування парацетамолом проявляється нудотою, блюванням, болем в животі, відразою до їжі і блідістю шкірних покривів. Проте вже через 12 або 48 годин у хворого може спостерігатися порушення роботи печінки порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При важких формах отруєння може спостерігатися розвиток енцефалопатії, крововиливи, гіпоглікемію, коми та летального результату. У рідкісних випадках у хворих може формуватися гостра ниркова недостатність, що характеризується гострим некрозом канальців і проявляється інтенсивними поперековими болями, гематурією та протеїнурією. Також може спостерігатися розвиток панкреатиту, серцевої недостатності і аритмії.

Лікування полягає у швидкій доставці хворого в найближчий медичний заклад.

Побічні ефекти

Нурофен Лонг може викликати бронхоспазм, нервове збудження, алергічні реакції, кровотечі з верхніх відділів шлунково-кишкового тракту, виразкова або эрозивное ураження органів травлення, порушення зору, сонливість запалення зорового нерва, диспепсичні розлади, головний біль, ангіоневротичний набряк.

Умови і терміни зберігання

Нурофен Лонг повинен зберігатися в сухих, захищених від світла містах, які є абсолютно недоступними для дітей. Тривалість зберігання – 3 роки.